Сайт ДП "Документ"
Сайт ДП "Документ" https://pasport.org.ua/

Центри видачі закордонних паспортів призупинили свою роботу по всій Україні

  Раніше сьогодні українці обвалили сайт із видачі закордонних паспортів

  ДП "Документ" повідомляє про тимчасове призупинення роботи всіх центрів обслуговування громадян "Паспортний сервіс", в яких здійснюється оформлення закордонних паспортів та ID-карток. Про це повідомляє видання "НВ" з посиланням на прес-службу підприємства.

  "З технічних причин усі центри "Паспортний сервіс" тимчасово не працюють. Про відновлення роботи буде сповіщено на сайті", – йдеться в повідомленні. 

  Довідково: Підприємство "Документ" входить до сфери управління Державної міграційної служби України та надає послуги з оформлення закордонного паспорта, ID-картки, інформаційної довідки про відсутність або наявність судимостей тощо. 

  Як повідомляв 5.UA, 6 квітня після голосування ЄП щодо надання безвізу, українці обвалили сайт із видачі закордонних паспортів.

  Нагадаємо, сьогодні 6 квітня ЄП проголосував за надання безвізу для України. Очікується, що українцям мають скасувати візи для подорожей до країн-членів Євросоюзу (за винятком Великої Британії та Ірландії) у червні. Українські громадяни, які є власниками біометричних паспортів, зможуть подорожувати до країн ЄС на 90 днів у період кожних 180 днів.

  Попередній матеріал
  На додачу до "Мінська": Євродепутат Гармс виступає за введення на Донбас миротворців ООН
  Наступний матеріал
  Петренко: Скасування віз для України – це репутаційна поразка Путіна
  Loading...