Прокурор
Прокурор 5 канал

У Києві обирають запобіжний захід для одного із суддів так званої "справи Вовка" – якої застави вимагає прокуратура

Читайте по-русски
Суд тільки почав розгляд справи. Погрібніченка підозрюють у перешкоджанні роботи Вищої кваліфікаційної комісії суддів

Понад три мільйони гривень застави для підозрюваного судді Окружного адмінсуду Ігоря Погрібніченка просить прокуратура. Ігор Погрібніченко – один із суддів Окружного адмінсуду, яких підозрюють у перешкоджанні роботи Вищої кваліфікаційної комісії суддів. Про таке повідомляє "5 канал".

Шевченківський райсуд столиці розпочав розгляд клопотання Генпрокуратури, утім до його змісту учасники процесу так і не дійшли. Адвокат Погрібніченка заявив відвід слідчому судді, бо має сумніви щодо його неупередженості. Клопотання адвоката має розглянути тепер інший суддя після авторозподілу.

Водночас на засідання не з'явився фігурант справи Ігор Погрібніченко. Його захист спершу повідомив, що той спізнюється, а після заявив, що він поїхав до прокуратури, де йому мали б вручити клопотання про продовження досудового розслідування. 

Олександр Мірошник, адвокат Ігоря Погрібніченка, повідомив: "Кримінальне провадження, з якого були виділені матеріали іншого кримінального провадження і, до речі, в рамках якого було оголошено моєму підзахисному про підозру, розслідували його усі. Судді, в тому числі і Шевченківського райсуду, розглядали клопотання в рамках цього кримінального провадження. На нашу думку, у судді Осаулова можуть бути усі обставини, щоби ми посіяли сумнів у його неупередженості".

Водночас прокурор Юлія Малашич зазначила, що підозрюваного в генпрокуратурі не було: "Для аргументації свого відводу і віднайдення будь-яких причин для того, щоби обґрунтовувати свій відвід захисник наперед сказав, що йому потрібні документи, які він хоче витребувати у прокуратури. У даному випадку це кримінальне провадження з кінцевими цифрами 46. Дане провадження є фактовим. Воно перебуває в провадженні слідчих на даний час. Жодного відношення до предмету доказування у виділеному провадженні, де є підозрюваними судді ОАСК та суддя Суворовського суду, немає".

Засідання у справі іншого фігуранта – Павла Вовка – відбулось годиною пізніше. Там захист підозрюваного ексголови Шевченківського райсуду клопотав про фотоскопічну експертизу оприлюдненого аудіо. Вовк просить перевірити записи розмов, де нібито він віддає протизаконні вказівки. Засідання тривало в закритому режимі. Суддя у клопотанні відмовила.

Як повідомляв 5.UA, ексголова окружного адміністративного суду Павло Вовк фігурує в кримінальному провадженні – про втручання суду в роботу органів влади. 2 серпня Павлу Вовку та іншим суддям вручили підозри.

Попередній матеріал
Правоохоронці затримали чоловіка, який поранив активістку у Запоріжжі
Наступний матеріал
У Криму окупанти використовують дитячий центр "Артек" для тренувань силовиків
Loading...