Конопляний марш свободи
Конопляний марш свободи "5 канал" / Ганна Рибалка

У Києві люди вийшли на Конопляний марш свободи – які вимоги учасників

Читайте по-русски
Учасники наголошують, що на легалізацію медичного канабісу чекають 2 мільйони тяжкохворих пацієнтів

У Києві біля Кабміну стартував Марш свободи за реалізацію Стратегії державної політики по канабісу. Про це повідомляє кореспондентка "5 каналу" Ганна Рибалка з місяця події.

Організатори акції Марш свободи за декриміналізацію медичного канабісу вимагають під стінами Кабміну зареєструвати відповідний проект закону. Нині в профільному комітеті ВР є кілька таких законопроектів.

Учасники акції наголошують, що на легалізацію медичного канабісу чекають два мільйони тяжкохворих пацієнтів.

Після урядової будівлі учасники зібралися йти до Верховної Ради України.

Як повідомляв 5.UA, за словами колишньої голови МОЗ Уляни Супрун, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заблокував перенесення канабісу з категорії наркотиків, обіг яких заборонено, в категорію речовин, обіг яких обмежено.

За її словами, МОЗ двічі намагався внести зміни до зазначеної постанови, і двічі МВС блокували ухвалення цього рішення. Там пояснювали, що для віднесення канабісу в категорію наркотиків з обмеженим обігом нібито необхідні зміни до Кримінального кодексу.

"Але це неправда, тому що це медичний канабіс, так само, як інші наркотики, які використовуються як ліки, може контролюватися через Держлікслужби. Тому можете подякувати пану Авакову за те, що немає медичного канабісу зараз в Україні, доступного для пацієнтів",– додала колишній міністр. 

Попередній матеріал
Адвокат: НАБУ ввімкнуло "турборежим" проти Гладковського
Наступний матеріал
Мостова справа: заступнику Філатова обрали запобіжний захід
Loading...