Вода
Вода foto

У КМДА спрогнозували, коли у п'яти районах столиці з'явиться гаряча вода

  Міська влада обіцяє шукати компромісні шляхи подолання проблеми без шкоди для мешканців

  Столична влада сподівається, що до кінця тижня буде відновлена повноцінна робота ТЕЦ № 6 і у житлових будинках, а також закладах соціальної сфери Деснянського району, частини Оболоні, Подолу з'явиться гаряча вода. Про це за результатами селекторної наради з питань підготовки до зими заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, передає прес-служба відомства. 

  "Відключення потужностей, таких як ТЕЦ № 6, не сприяє підвищенню платіжної дисципліни. Ми повинні шукати компромісні шляхи подолання проблеми без шкоди для мешканців. Заборгованість держави за пільги і субсидії, а також через різницю у тарифах складає більше половини боргу "Київенерго", – заявив Пантелеєв.

  Він також відзначив, що міська влада надзвичайно відповідально ставиться до питання платіжної дисципліни.

  "Один із наших пріоритетів – прозорість нарахувань і вчасна оплата спожитих послуг. У міжопалювальний період ми фіксуємо тенденцію до зниження заборгованості людей і дякуємо киянам за досить високі показники оплати", – зауважив представник КМДА.

  Як повідомляв 5.UA, ще 1 червня 2017 року Кличко звернувся до уряду, аби відновити енергопостачання ТЕЦ-6.

  Нагадаємо, знеструмлення ТЕЦ 6, яка забезпечує частину Києва гарячою водою, здійснило дочірнє підприємство НАК "Нафтогаз" через заборгованість "Київенерго" за транспортування природного газу. Борг перевищує 370 млн грн, з яких 108 млн грн – непрофінансовані з державного бюджету субсидії та пільги. Загалом борг Київенерго за спожитий газ становить 3,5 млрд, із яких 2,2 млрд грн – борги держави.

  Попередній матеріал
  Парубій про реінтеграцію ОРДЛО: Це компромісний варіант для прихильників та критиків воєнного стану
  Наступний матеріал
  Білий дім підтвердив: Сьогодні Порошенко зустрінеться з Трампом
  Loading...

  Кличко розповів, чому Київ без гарячої води і коли питання вирішать

  "Тепленька пішла": коли у чотирьох районах столиці з'явиться гаряча вода

  Порошенко підписав зміни до закону про питне водопостачання