nonsprecare.it

Порошенко підписав зміни до закону про питне водопостачання

  Закон має створити умови для забезпечення населення якісною питною водою

  Президент України Петро Порошенко підписав змінений закон "Про питну воду та питне водопостачання". Про це повідомляє прес-служба глави держави.

  Документ визначає повноваження органів влади щодо затвердження правил приймання стічних вод у систему водовідведення на загальнодержавному та місцевому рівнях.

  Мета закону – вдосконалення законодавства у сфері водопостачання та водовідведення; врегулювання відносин, пов'язаних з виробництвом, транспортуванням та постачанням питної води.

  У повідомленні також йдеться, що реалізація закону створить умови для забезпечення стабільного рівня обслуговування населення питною водою нормативної якості, поліпшення якості наданих послуг, надійності функціонування систем водопостачання та водовідведення, запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

  Нагадаємо, 18 травня 2017 року ВР прийняла у другому читанні і в цілому урядовий законопроект №4582 про внесення змін до закону України "Про питну воду та питне водопостачання" (щодо вдосконалення деяких положень).

  Як повідомляв 5.UA, у "Київводоканалі" пояснили, чому зросли тарифи на холодну воду. 

  Попередній матеріал
  Україна увійшла до ТОП-50 інноваційних країн світу
  Наступний матеріал
  Сенат США ухвалив "космічну" поправку до санкцій проти РФ

  П'ять районів столиці можуть лишитися без гарячої води до жовтня – "Київенерго"

  Нестача води: Донеччині загрожує надзвичайний стан – Жебрівський

  На Донеччині через ворожі обстріли 5 районів знову залишилися без води