Нічна столиця
Нічна столиця dentons.com

Тримався з 1924 року: друга ніч поспіль у Києві побила температурний рекорд

Читайте по-русски
Попередній рекорд перевищено аж на 2,3°С

Температура повітря у Києві в ніч на суботу, 14 червня, перевищила попередній рекорд 1924 року аж на 2,3°С. Про це повідомляє Центральна геофізична обсерваторія ім. Бориса Срезневського.

"За даними спостережень метеорологічної станції ЦГО ім. Бориса Срезневського, температура повітря у Києві в ніч на суботу, 15 червня 2019 року не опустилась нижче 22,2°С, а це значить, що попередній рекорд 1924 року перевищено аж на 2,3°С", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що зважаючи на надзвичайно теплу ніч, існує ймовірність перевищення рекорду середньої добової температури повітря для цього дня.

За даними спостережень метеорологічної станції Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського, температура повітря у Києві в ніч на п'ятницю не опустилася нижче +20,1°С, а це значить, що повторне рекордне значення за майже столітній період.

Як повідомляв 5.UA, 13 червня 2019 року в столиці зафіксували найтеплішу ніч із 1881 року. При цьому за даними Держслужби з надзвичайних ситуацій, з 8 червня у Києві спостерігаються метеорологічні умови, що сприяють накопиченню та утриманню шкідливих домішок у приземному шарі повітря. Зокрема, протягом 12-13 червня рівень забруднення діоксидом азоту досяг переважно 5-6 середньодобових гранично-допустимих концентрацій в районах Оболонського проспекту, Бессарабської та Деміївської площі.

За даними ДСНС, такі метеорологічні умови (спекотний характер погоди, поле підвищеного тиску, слабкий вітер у приземному шарі, нічні приземні інверсії) та рівень забруднення (тенденція до подальшого зростання) утримаються в Києві до 18 червня.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Аномальна спека на рудий хвіст: як у Німеччині в лісах та парках рятують білочок – ФОТО

 

Попередній матеріал
РФ передала Україні утримуваного в окупованому Криму капітана судна – подробиці
Наступний матеріал
Українські синхроністки здобули золото в Суперфіналі Світової серії в Будапешті – як це було
Loading...