kiev.segodnya.ua

Суд дозволив заочне розслідування щодо екс-начальника управління МВС у Києві Коряка – ГПУ

У цій справі розслідується перевищення службових повноважень колишнім президентом Віктором Януковичем, екс-міністром МВС Віталієм Захарченком та Валерієм Коряком

Печерський районний суд Києва 11 серпня надав дозвіл на здійснення спеціального досудового розслідування щодо колишнього начальника головного управління МВС України в Києві Валерія Коряка. Про це повідомляє управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

За даними ГПУ, суд надав дозвіл на спецрозслідування у рамках справи про незаконне позбавлення волі помічника предстоятеля Української православної церкви (Московського патріархату) Олександра Драбинка.

У Генпрокуратурі нагадують, що у цій справі розслідується перевищення службових повноважень колишнім президентом Віктором Януковичем, екс-міністром МВС Віталієм Захарченком та Валерієм Коряком.

У липні суд надав дозвіл на спецрозслідування стосовно Захарченка, а розгляд клопотання щодо Януковича триває, додають у ГПУ.

Зазначено, що Янукович, Захарченко і Коряк перебувають за межами України.

Ще одним підозрюваним у цій справі є чинний депутат Верховної Ради Вадим Новинський. Від травня 2014 року Генпрокуратура проводить розслідування за фактом перевищення влади і службових повноважень високопосадовцями, зокрема Вадимом Новинським, при незаконному позбавленні волі особистого помічника нині покійного предстоятеля УПЦ (Московського патріархату) Володимира Сабодана – Олександра Драбинка. Новинський підозрюється у співучасті. Депутат справу проти себе називає сфабрикованою.

У Києві СБУ затримала агента спецслужб РФ – фото

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
До Німеччини надійшло понад 28 млн заражених фіпронілом яєць
Наступний матеріал
Порошенко доручив розслідувати інформацію про постачання в КНДР ракетних двигунів
Loading...