http://weloveua.com

"Сталкери": у поліції повідомили, скільки відчайдухів блукають Чорнобилем

  Майже 150 чоловік незаконно проникали у зону відчуження, вочевидь у пошуках адреналіну та пригод

  В Україні не меншає охочих спробувати себе у ролі "сталкера" і незаконно проникнути у зону відчуження. Лише за півроку таких зафіксовано майже 150 чоловік. Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий на міжвідомчій нараді керівництва МВС, Нацполіції, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Нацгвардії та ДПСУ у Чорнобилі, повідомляє прес-служба МВС.

  За даними правоохоронців, з початку року у зоні відчуження виявили 144 так званих "сталкери".

  "Сталкери" наражають на небезпеку не лише себе, а й інших людей. Оскільки в зоні відчуження є окремі райони, де зона радіаційного забруднення достатньо висока. Ми повинні забезпечити превентивні заходи, аби унеможливити їх проникнення і захистити людей", – наголосив Яровий.

  А от очільник Нацполіції Сергій Князєв запропонував запровадити у зоні відчуження програму за типом "Безпечне місто" для більшого контролю та виявлення порушників.

  Крім того, обговорювалося і питання виникнення пожеж у зоні відчуження.

  "З початку року у зоні ЧАЕС вже сталося 32 пожежі. Нам необхідно працювати над їх попередженням. Я звертаюся не тільки до ДСНС, тут має бути взаємодія і з Національною поліцією, і з прикордонним відомством, і з керівниками лісних господарств. Керівники господарств мають розуміти всю відповідальність, яка на них покладена. Лише за умов повної міжвідомчої взаємодії ми забезпечимо безпеку в зоні відчуження", – наголосив Сергій Яровий. 

  Попередній матеріал
  Посол розповів, чому Україну не запросили на конференцію "Тримор'я"
  Наступний матеріал
  Європа більше не може покладатися на США як на партнера на світовій арені – Меркель
  Loading...