соцмережі

Другий день палає: у Чорнобильській зоні вогонь охопив 7 га землі

Наразі надзвичайники продовжують гасити пожежу у зоні відчуження – її площу суттєво зменшили

Пожежу у зоні відчуження довкола Чорнобиля вдалося локалізувати і зменшити площу до 7 гектарів. Про це "5 каналу" повідомили у Держагентстві з управління зоною відчуження.

Як стало відомо, вогонь уже вгамували у 337-му лісовому кварталі. Загалом же займання охопило територію у 25 гектарів.

Нині авіація Державної служби надзвичайних ситуацій скинула близько 184 тонн води для гасіння пожежі. У гасінні пожежі задіяли вертоліт Мі-8 та два літаки АН-32П.

"Пожежу вдалося локалізувати, зменшити її площу з 25 гектарів до 7 гектарів. На сьогоднішній день працює 125 осіб, задіяних для ліквідації пожежі. З них 63 – працівники ДСНС, і задіяно 36 одиниць техніки. Зокрема, вертоліт Мі-8, а також два літаки, які здійснюють гасіння цієї пожежі. На території навколо пожежі на сьогодні створюються мерилізовані смуги, просіки", – зазначив голова Держагентства з управління зоною відчуження Віталій Петрук. 

Як інформував 5.UA, напередодні близько опівдня у зоні відчуження спалахнула пожежа. Займання розповсюдилось на територію у 25 гектарів. Згодом у ДСНС повідомили подробиці ліквідації пожежі у Чорнобильській зоні. Тоді, зокрема, повідомлялося, що радіаційний фон зберігається у межах норми. 

Попередній матеріал
"Слів немає": Одещина прощається з 23-річною захисницею України Надією
Наступний матеріал
Тимчук розповів, хто стоїть за підривом полковника Шаповала
Loading...