radiosvoboda.org

Європа більше не може покладатися на США як на партнера на світовій арені – Меркель

  Напередодні саміту "Великої двадцятки" у Гамбурзі, канцлер Німеччини та президент США вдруге провели особисту зустріч

  У четвер, 6 липня, у ході зустрічі президент США Дональд Трамп та канцлер Німеччини Ангела Меркель обговорили низку важливих питань, а також обмінялися критичними зауваженнями. Про деталі цієї зустрічі повідомив "Голос Америки".

  Як стало відомо, Меркель та Трамп обговорювали ситуацію в Україні, саміт G20, що відбудеться 7-8 липня, а також Близький Схід та КНДР.

  Під час зустрічі Ангела Меркель зазначила, що Європа більше не може повністю покладатися на США як на партнера на світовій арені, коли Трамп просуває свою політику "Америка понад усе". А Трамп своєю чергою критично відгукнувся про зусилля Меркель щодо розширення програми прийому іммігрантів у Німеччині, тоді як він сам відстоює ідею обмеження імміграції до США з шести країн із переважно мусульманським населенням. На думку Трампа, це має запобігти можливим терактам.

  Також Меркель згадала нещодавнє рішення Трампа про вихід США з Паризької кліматичної угоди і висловила "глибоке співчуття" з цього приводу. Канцлер Німеччини додала, що ФРН та Китай можуть працювати разом над вирішенням світових проблем.

  Зауважимо, що це друга особиста зустріч Меркель та Трампа. 

  Попередній матеріал
  "Сталкери": у поліції повідомили, скільки відчайдухів блукають Чорнобилем
  Наступний матеріал
  Росія розглядає Придністров'я як майданчик для наступу – Фріз
  Loading...