5 канал

Справа Шабуніна: потерпілий скандальний журналіст не опублікував жодного матеріалу

Журналіст, який проходить у справі як потерпілий, зарплати не отримував і жодного розслідування не надрукував

У Дніпровському суді Києва допитали першого свідка у справі антикорупціонера Віталія Шабуніна, якого обвинувачують у побитті журналіста Всеволода Філімоненка. З'ясувалося, що потерпілий журналіст зарплати не отримував і жодного розслідування не надрукував. 

Денис Маганов, який є власником газети та інтернет-видання, підтвердив у суді, що потерпілий Всеволод Філімоненко працює в цих мас-медіа абсолютно безкоштовно, але донині не опублікував жодного матеріалу.

Зі слів свідка, Філімоненко отримав редакційне завдання – провести розслідування про незаконне збагачення ключових антикорупціонерів країни. Тому журналіст декілька разів і намагався взяти інтерв'ю в очільника "Центру протидії корупції" Віталія Шабуніна.

"Скільки розслідувань щодо мене, Олександри Устінової або Центру протидії корупції вийшло у вашому виданні?" – спитав Віталій Шабунін.

"Жодного", – відповів власник Flash on time news Денис Маганов.

Нагадаємо, в червні 2017 року під час інтерв'ювання Шабунін вдарив в обличчя Владислава Філімоменка. Шабунін стверджує – через те, що Філімоменко цькував його та образив співробітницю, а потерпілий наполягає, що це було перешкоджання журналістській діяльності. Раніше прокуратура перекваліфікувала обвинувачення із побиття громадянина на напад на журналіста. Шабуніну загрожує до п'яти років позбавлення волі.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У Держкіно розповіли, на яку аудиторію розраховано фільм "Міф" про Василя Сліпака
Наступний матеріал
"Це дуже багато": Іллєнко розповів, скільки українських фільмів вийде у прокат у 2018 році