Дітки лікарня
Дітки лікарня 5 канал

Спалах кору: кількість хворих у Києві наближається до 90

Про карантин у столиці поки що не йдеться, запевняють у Держпродспоживслужбі

Більш як у півсотні шкіл та садочків столиці через розповсюдження кору діють обмежувальні заходи. Про це повідомив начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Києві Олег Рубан.

За його словами, йдеться про посилену профілактику епідемії. Зокрема, визначення окремого приміщення для колективу, в якому виявлено випадок захворювання на кір, щоденний медичний огляд цих дітей та осіб, з якими вони контактують. Також проводиться вакцинація нещеплених осіб. У деяких випадках можливе дистанційне навчання.

Станом на ранок, повідомляє Держпродспоживслужба, кількість хворих на кір зросла до 87 осіб. Із них 66 дітей. Водночас про карантин у Києві поки що не йдеться, додав Рубан.

"Впроваджуються лише посилені обмежувальні профілактичні протиепідемічні заходи… Що стосується загальних заходів, то рекомендується обмежити проведення масових та спортивних заходів. Але, як уже підкреслили, відповідальні у першу чергу батьки – вони відповідають за щеплення",  – заявив начальник ГУ Держспоживслужби.

"Якщо батьки, наприклад, категорично приймають рішення не робити щеплення дитині з якихось своїх міркувань, вони не будуть відпускати дітей до навчального закладу. На цей період це буде з'ясовано індивідуально з класними керівниками і, дійсно, буде проводитися дистанційне навчання", – пояснила директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Олена Фіданян. 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Києві лише від початку року кількість хворих на кір склала 74 людини. 

Попередній матеріал
Після чотирьох років в АТО: як Дніпропетровщина зустрічала легендарних розвідників
Наступний матеріал
Неймовірно велика сума: у Порошенка підрахували збитки від окупації Донбасу
Loading...