5 канал

На Волині зафіксували спалах кору: в лікарні потрапили 8 школярів

Перші випадки захворювання діагностували минулого тижня під час канікул

На Волині зафіксували спалах кору. Вісім з дев'яти учнів луцької школи госпіталізували. Батьки ще одного з учнів відмовилися від лікування в умовах стаціонару, передає "5 канал".

"Відбувається він бурхливо, швидко наростає захворюваність і, в основному, це через те, що багато дітей у нас залишились не щепленими – протягом останніх 5 років були перебої у постачанні вакцин. І зараз ще одна важлива причина – це масова відмова батьків від щеплень", – коментує ситуацію лікар-епідеміолог Валентина Новачевська.

Як стало відомо, перші випадки захворювання діагностували минулого тижня під час канікул. Це учні з першого по четвертий клас. Класи, де вчаться школярі з підозрою на кір, нині на карантині. Тим часом, у школі запроваджений спеціальний режим дезінфекції приміщень. Підлогу там миють щоперерви.

"Вчитель проводила для дітей виховну годину, наголошувала частіше провітрювати – всі заходи безпеки. Знаємо, і вдома так само стараємося. Частіше миємо руки. Дала дитині в школу вологі серветки, щоб частіше речі свої протирати", – каже про заходи безпеки мати школяра Тетяна Цегельник. 

Попередній матеріал
Загострення на фронті: Лисенко розповів про обстановку в АТО
Наступний матеріал
Урочистості з нагоди 150-річчя Національної опери України - відео
Loading...