5.UA / Фото: Марія Бєляєва

Мастиф, бігль, коллі: як у Києві проходить EuroDog Show-2017 – фото, відео

До Києва з'їхалися 6 тисяч собак та їхніх власників з 55 країн світу. Вперше в українській столиці проводять конкурс EuroDog Show

Собаче "Євро" – це насамперед змагання. Міжнародне журі перевіряє навички чотирилапих, їхній зовнішній вигляд, відповідність стандартам тієї чи іншої породи. Водночас це можливість для глядачів в одному місці побачити великих і маленьких, пухнастих та гладкошерстих собак, передає кореспондент "5 каналу". 

Угорщина, Німеччина, Польща, Білорусь, Росія і звісно Україна. Попри те, що господарі учасників Євродогшоу спілкуються різними мовами, їхні вихованці легко можуть порозумітися – і голосно лають.

Бріард на ім'я Айскрім досить впевнено почувається на виставках в Україні і за кордоном. Предки такої по-справжньому велетенської собаки пасли овець в Альпах. Його родичі і досі служать у французькій поліції.

"Йому шість з половиною років. Він гранд-чемпіон України. Він у нас єдиний бріард в Україні, який пройшов бельгійську селекцію. Визначаються особи, які придатні до розмножування – там є стандарти характеру, окраси", – розповідає власниця собаки Ірина Проніна.  

Щоби претендувати на нагороди Айскрім, як і решта собак, мають витримати кількагодинні приготування, розчісування, стрижки. Переможцеві торішнього світового конкурсу, Джегару з Угорщини навіть вуса завивають.

"Він дуже грайливий – особливо вдома. В нього є улюблена іграшка - великий пухнастий собака, і він повсюди її тягає. Він любить виставки і стійко їх витримує, бо знає, що треба презентувати себе!" – каже власниця собаки Адріана.

Собак забагато не буває. У цьому упевнений президент Кінологічної спілки України (КСУ) Георгій Онищенко. Він – один з організаторів конкурсу. Виховує 11 собак породи вівчарка середньоазіатська та американська акіта.

Каже, що міжнародна виставка – це насамперед можливість для господарів обмінятися досвідом.

"Ці люди спілкуються і знаходять одне з одним мову! Можна поговорити про собак. Собаки – це ж як діти, до них звикаєш. Я можу годинами розповідати про собак, які в мене були, які вже давно померли", – каже  Георгій Онищенко.

В Україні Євродогшоу проводять уперше. Два дні, доки триватиме виставка, журі визначатиме найкращих за зовнішніми параметрами, виконанням команд, соціальними навичками. Переможців оголосять та нагородять надвечір суботи.

Дар'я Феденко та Олександр Фенько, "5 канал"

Собаче "Євро": до Києва приїхали кращі чотирилапі Європи – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Експерт: Кількість окупантів не збільшується і в них величезні проблеми з комплектуванням військ
Наступний матеріал
Час. Підсумки дня: Володимир В'ятрович
Loading...