5 канал

Річниці початку Революції Гідності: У Києві сьогодні розфарбовували героїв

Підготували для розписів постаті і з попередніх українських революцій

До третьої річниці початку Революції Гідності дітей і дорослих покликали на майстер-клас "Розфарбуй героя". Серед запропонованих портретів - бійці самооборони, медики, дівчатка-волонтерки. Витівники не обмежилися тільки тематикою Майдану 2013-2014 років, також підготували для розписів постаті і з попередніх українських революцій.

Олександра Кузьменко, учасниця майстер-класу, розповідає: "Це майданівець, який пішов захищати нас і нашу країну. Уже шарфик різнокольоровий готовий. Яскраві кольори – це надія. В нього каска, щоб захищатись, і щит".

Авторка розфарбовок Наталя Фесенюк зауважує: "Щоб діти могли ознайомитися з революційними постатями усіх періодів українських революцій. 1917-й рік, потім 91-й, революція на граніті, мирний спротив. 2004-й – хлопчик із прапорцем "ТАК". І потім з'являються медики і волонтери Революції Гідності".

Зауважимо, що упродовж усього наступного тижня у стінах Українського дому та Мистецького арсеналу відбуватимуться дискусії, театральні постановки, покази документальних фільмів та різноманітні виставки, присвячені Дню гідності і свободи, який офіційно Україна відзначає 21-го листопада.

Як повідомляв 5.ua, уряд затвердив план заходів з відзначення Дня гідності і свободи

Попередній матеріал
"Ігри героїв": У Львові помірялися силами ветерани АТО
Наступний матеріал
У НАТО презентували вражаючу доповідь про участь регулярної армії Росії в конфлікті на Донбасі – відео
Теги:
Loading...

Порошенко дав свідчення у справі злочинів під час Революції Гідності – Цеголко

Брифінг "Вихід посібника з історії України, який вперше систематизував матеріали, присвячені Революції Гідності та агресії Росії проти України"

Президент підписав Указ про відзначення Дня Гідності та Свободи

Порошенко звільнив двох суддів за порушення присяги під час Революції Гідності

Президент вшанував пам'ять співробітників і студентів КПІ, які віддали життя під час Революції Гідності та в ході АТО

5 канал - трансляція наживо