Майстерня добра
Майстерня добра 5 канал

Писанки та обереги для бійців передової: у Києві запрацювала "Майстерня добра"

Читайте по-русски
Об'єднані спільною мрією – діти кілька годин поспіль невтомно творять великодні дарунки

"Майстерня добра" традиційно перед Великоднем запрацювала в Києві. В Українському домі діти власноруч розписували паски та писанки, плели ляльки-мотанки та майстрували інші обереги. Невдовзі волонтери передадуть великодні дарунки їхнім ровесникам із "сірої зони", а також бійцям – на передову.

У центрі мирного Києва два Сергія розкладають смертельні автографи війни, які вони привезли з передової. Один чоловік – із Донецька, інший – зі столиці, але 5 років поспіль разом волонтерять. Великдень обидва теж планують святкувати з бійцями на "нулі".

І щоб волонтери їхали на схід не з порожніми руками, в Українському домі запрацювала "Майстерня добра". Під веснянки діти натхненно розписують малюнками рум'яні паски. І передають послання адресатам.

Неподалік дівчата творять давні українські сакральні символи – ляльки-мотанки. Уперше плете особистий оберіг Мирослава. Із думками про найріднішого воїна – тата Олександра, який понад півроку служить у зоні ООС.

"Найчастіше – по телефону, але часто там немає зв'язку. Він каже, що в нього все добре, і що скоро приїде. Ми його з мамою дуже любимо й чекаємо", – каже дівчина.

Кипить робота й на іншій локації, де згуртована команда школярів у промислових масштабах виготовляє листівки.

Об'єднані спільною мрією – діти кілька годин поспіль невтомно творять великодні дарунки. Невдовзі цей ланцюжок добра продовжать їхні ровесники на Донбасі.

"Всього буде десь близько 3 тис. пасочок. А ті, які не розмальовані, ми будемо там із дітками проводити майстер-класи в інтернатах, дитячих садочках, які якраз на лінії розмежування знаходяться. От ми будемо розмальовувати", – розповідає член волонтерської сотні "Доброволя" Наталя Воронкова.

Леся Головата, Володимир Прокопенко, "5 канал"

Попередній матеріал
Другий тур виборів: ЦВК оприлюднила перші дані про явку
Наступний матеріал
"Ви нічого не бачили!": Зеленський віддав свій голос – як це було
Loading...