kievvlast.com.ua

Потяг "чотирьох столиць": що вдосконалюють на вокзалі Києва для іноземців

  Потяг, що рушить у перший рейс цієї суботи, сполучить Київ, Мінськ, Вільнюс та Ригу

  На Центральному залізничному вокзалі у столиці планують встановити пункт митного контролю, який проходитимуть пасажири потяга "чотирьох столиць" (поїзд № 31/32). Про це повідомляє прес-служба "Укрзалізниці". 

  Як відомо, перший рейс цього потяга заплановний на цю суботу, 29 вересня. З Києва він відбуватиме о 14:07, а до Риги прибуватиме о 09:05. При цьому у зворотному напрямку поїзд відправлятиметься об 11:10, а в Києві на нього можна буде чекати о 6:42.

  Наразі на київському вокзалі облаштовують спеціальний пункт для митного контролю, для пасажирів готують так звані червоний і зелений коридори. Зауважимо, що потяг сполучить такі столиці – Київ, Мінськ, Вільнюс та Ригу.

  Нині ж вихід на першу колію вокзалу облаштовано спеціальним пунктом для митників. Але невдовзі прикордонний контроль будуть здійснювати просто під час руху поїзда.

  Нагадаємо, раніше стало відомо, що Україна продовжить рух потяга "чотирьох столиць" до ще однієї країни Європи. Нині тривають активні перемовини з Естонією щодо пасажирського сполучення.

  Попередній матеріал
  Мей звинуватила РФ у безцеремонному порушенні міжнародних норм
  Наступний матеріал
  США мають намір запровадити санкції щодо найближчого оточення Путіна