Потяг 'чотирьох столиць' на мапі

Україна продовжить рух потяга "чотирьох столиць" до ще однієї країни Європи – що відомо

В УЗ кажуть: намагаються забезпечити дійсно бездоганний сервіс для українських та європейських пасажирів

Маршрут потяга сполученням "Київ-Рига", який планують відправити у перший рейс уже 28 вересня, продовжать до Таллінна. Принаймні, про такі наміри компанії повідомив начальник департаменту пасажирських перевезень далекого сполучення "Укрзалізниці" Олександр Красноштан у власному Facebook.

"Довго і з нетерпінням чекав моменту, щоб мати можливість поділитися цією гарною новиною. Нарешті це стало можливим – поїзд, що сполучить Україну, Білорусь та країни Балтії, офіційно анонсовано! Попереду ще багато приємного клопоту для того, щоб підготуватися і забезпечити справді бездоганний сервіс, але розвиток і рух уперед не спинити!" – переконаний Красноштан.

Крім того, відповідаючи на запитання користувачів мережі, начальник департаменту УЗ додав, що нині тривають активні перемовини з Естонією щодо пасажирського сполучення.

"Так, розмови йдуть. Естонці навіть трохи образилися на нас, що ми спочатку планували, а потім не дотягнули до них. Вони зацікавлені дуже. Я мав розмову з президентом їхньої залізниці. Думаю – невдовзі дотягнемо", – зазначив Олександр Красноштан.

За його словами, "проблема в тому, що залізницею з Риги до Таллінна 10 годин, автобусом трохи менше". Але українські залізничники вже працюють у цьому напрямі.

Нагадаємо, потяг "чотирьох столиць" з'єднає напрямки Рига – Вільнюс – Мінськ – Київ. У перший рейс він вирушить восени 2018 року. 

Дивіться також фотогалерею: 

В "Укрзалізниці" продемонстрували меню повноцінного харчування в поїздах – фото

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У Європі розпочався наймасштабніший страйк пілотів Ryanair: скасовано понад 400 рейсів
Наступний матеріал
Суд закрив справу проти Кернеса – той рішенням незадоволений