Більше 50 тисяч киян отримають перерахунок за опалення – КМДА

З 23 січня житлово-комунальна інспекція Києва отримала 301 скаргу через платіжки за опалення

Понад 50 тисяч киян отримають перерахунок за опалення в результаті виявлених порушень. Про це інформує прес-служба КМДА.

Зазначається, що загалом із 23 січня й до сьогодні Житлово-комунальна інспекція в місті Києві отримала 301 скаргу. Міська влада виявила низку порушень, у результаті перед "Київенерго" поставлене питання про перерахунок платіжок.

"Ми виявили неправомірні нарахування в будинках із лічильниками: показники лічильників або не знімались, або несвоєчасно були зняті. Виявлено нетипові проблеми, такі як некоректна робота лічильника, помилки при виготовленні проектної документації на встановлення будинкового лічильника. Наші інспектори зафіксували неполадки в роботі лічильників та інших елементів теплопунктів, наприклад, непрацездатні регулятори перепаду тиску, що в свою чергу призводить до перевитрат теплоносія", – сказав заступник голови КМДА Павло Пантелеєв.

Він також додав, що проблемами, що стали причиною некоректних нарахувань, є невідповідність площ – коли заявлена опалювальна площа нижча, ніж фактична, на яку нараховується тепло. Це спричинене добудовами, перебудовами і нелегальним збільшенням опалювальних площ.

Як повідомляв 5.UA, опалювальний сезон у Києві може завершитися вже за декілька тижнів.

Попередній матеріал
Баскетбольна весна прийде 3-4 березня: у Києві відбудеться Фіналу чотирьох Кубка України
Наступний матеріал
Ціна біткойна перевищила вартість унції золота

З кранів жителів Києва потече жовто-зелена вода – КМДА

"Київенерго" не перераховуватиме платіжки за тепло для будинків з лічильниками, де не дотримувався температурний режим

У "Київенерго" заявили, що розглядають ситуації з "космічними" платіжками