Біткойн twitter.com

Ціна біткойна перевищила вартість унції золота

  Економісти пов'язують здорожчання біткойнів із підвищенням попиту на криптовалюту в Китаї

  Вартість криптовалюти біткойн вперше в історії перевищила номінальну вартість унції золота на світовому ринку. Про це повідомляє "BBC-Україна".

  "На закритті торгів електронної біржі Kraken в четвер біткойн коштував 1268 доларів, а одна тройська унція золота – 1233 долара", – йдеться в повідомленні.

  Зазначається, що економісти пов'язують здорожчання біткойнів із підвищенням попиту на криптовалюту в Китаї, хоча влада країни цього року обмежила її використання через побоювання, що біткойни можуть використовуватися як канал для виведення грошей з країни. Останнім часом інвестори дедалі частіше купують біткойни як безпечний актив або коли ціна акцій знижується. Вартість біткойнів багато разів змінювалася з моменту запуску цієї криптовалюти 2009 року. 2014 року ціна на біткойни різко впала", – повідомляє видання.

  Довідка:

  Біткойн – це система цифрових жетонів, усі угоди з якими відбуваються без участі третьої сторони. Для забезпечення безпеки системи використовують спеціальні криптографічні методи.

  Біткойни існують у вигляді записів в електронній базі блокчейн, де у нешифрованому варіанті зберігаються всі транзакції із зазначенням біткойн-адрес відправників і одержувачів, але без вказування реальних власників цих адрес. Користувачі системи мають "біткойн-адресу", на яку можна отримувати і з якої можна використовувати цю віртуальну валюту. Ці адреси зберігаються в інтернет-гаманцях, що функціонують як банківські рахунки.

  Як повідомляв 5.UA, нардеп Дмитро Голубов вказав у своїй е-декларації 4376 біткойнів.

  Попередній матеріал
  Більше 50 тисяч киян отримають перерахунок за опалення – КМДА
  Наступний матеріал
  Геращенко розповіла, скільки українських громадян перебувають у полоні РФ
  Теги:
  Loading...

  У НБУ назвали причини дефіциту валюти на міжбанківському ринку

  Bloomberg: 2017 року гривня стане найстабільнішою валютою у світі

  У НБУ сказали, коли буде готовий новий закон про валюту