Перевірка пожежної безпеки шкіл і дитсадків
Перевірка пожежної безпеки шкіл і дитсадків 5 канал

Половина шкіл і дитсадків Києва не обладнані протипожежною сигналізацією – ДСНС

Читайте по-русски
Сьогодні відбувся рейд з працівниками ДСНС

Половина столичних шкіл і дитсадків не обладнані протипожежною сигналізацією. Про це повідомляє кореспондент "5 каналу" Ганна Рибалка. 

Сьогодні журналісти "5 каналу" ходили в рейд з працівниками ДСНС. У ГУ ДНСН у м. Києві "5 каналу" повідомили, що лише приблизно 50% закладів у Києві оснащені новітньою сигналізацією. Тож наскільки швидко відреагують, наприклад, у дитячому садку, якщо здійметься пожежа, – невідомо. І штрафи за невиконання правил пожежної безпеки насправді дуже мізерні. 

Так, штраф за недотримання пожежної безпеки в Україні – лише від 51 до 170 гривень. 

"У кожному закладі є відповідальний за пожежну безпеку або керівник. Ми їх притягаємо до адміністративної відповідальності за невиконання приписів, а при плановій перевірці – за порушення, виявленні при плановій перевірці. Штрафи від 51 до 170 грн – відповідно до кодексу про адміністративні порушення", – говорить Олександр Кувеньов, головний інспектор відділу пожежної безпеки ГУ ДСНС Києва. 

Виправити цю ситуацію може законопроєкт, котрий ніяк не проголосують у ВР.  

Більше дивіться у включенні Ганни Рибалки:

Як повідомляв 5.UA, у будівлі Одеського коледжу за уточненими даними внаслідок пожежі загинула 1 особа та постраждало 26 осіб, з них 11 підлітків та 7 співробітників ДСНС. 5 і 6 грудня на Одещині оголошені днями жалоби, за загиблою студенткою під час пожежі в коледжі економіки. 

Як відомо, Зеленський доручив Кабміну перевірити пожежну безпеку в усіх лікарнях, школах та ВНЗ.

Попередній матеріал
Антикорсуд обрав запобіжний захід соратнику голови ДБР (оновлено)
Наступний матеріал
МЗС викликало посла Казахстану через висловлювання Токаєва щодо Криму
Loading...