Володимир Зеленський
Володимир Зеленський Офіс президента

Зеленський доручив перевірити пожежну безпеку в усіх лікарнях, школах та ВНЗ

Читайте по-русски
На виконання перевірок Зеленський дав місяць

Президент України Володимир Зеленський доручив Кабміну спільно з органами місцевого самоврядування протягом місяця провести перевірку стану протипожежної безпеки у будівлях масового перебування людей. Крім того, доручив перевірити посадових осіб, які надають висновки щодо стану пожежної безпеки. Про це глава держави повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Зеленський написав: "Дав завдання Кабміну спільно з органами місцевої влади у місячний термін: провести детальну та всебічну перевірку стану протипожежної й техногенної безпеки закладів, установ та організацій з масовим перебуванням людей:

  • дитячих садочків,
  • шкіл,
  • професійно-технічних закладів,
  • закладів вищої освіти,
  • гуртожитків,
  • закладів охорони здоров'я та соціального захисту населення,
  • державних об'єктів критичної та транспортної інфраструктури".

Він також доручив провести перевірку всіх посадових осіб, які надають висновки щодо стану пожежної безпеки того чи іншого об'єкта, на предмет безвідповідальності чи недоброчесності під час виконання ними службових обов'язків. Також він запропонував переглянути стан і належну забезпеченість матеріально-технічними та транспортними ресурсами рятувальних підрозділів, служб невідкладного реагування та медицини катастроф, передбачити вдосконалення їхнього технічного оснащення та оновлення сучасними засобами порятунку та комунікацій. Зеленський також закликав бізнес – власників торговельних центрів, кінотеатрів, ресторанів, готелів тощо – бути соціально відповідальними, забезпечити у своїх закладах пожежну безпеку, не чекаючи державних перевірок.

Також Зеленський висловив співчуття рідним студентки, яка загинула у пожежі в Одесі і побажав одужання тим, хто опинився в лікарні. Крім того, закликав якнайшвидше з'ясувати причини трагедії в Одесі та зробити все можливе для допомоги потерпілим і їхнім родинам – це він доручив місцевій владі. 

Як повідомляв 5.UA, у будівлі Одеського коледжу, за уточненими даними, внаслідок пожежі загинула 1 особа та постраждало 26 осіб, з них 11 підлітків та 7 співробітників ДСНС.

Попередній матеріал
Зеленський проведе закрите засідання РНБО перед зустрічю "нормандської четвірки" – подробиці
Наступний матеріал
Імпічмент Трампа: у Конгресі заявили про підготовку звинувачень проти президента
Loading...