Поліція затримала близько 50 агресивних противників "Маршу рівності"

Службу у середмісті столиці несуть близько 6000 правоохоронців

Зважаючи на оперативну інформацію та задля належного забезпечення правопорядку, поліція значно посилила заходи безпеки на час проведення "Маршу рівності", передає прес-служба НП України. Службу у середмісті Києва несуть близько 6000 правоохоронців, у тому числі працівники Національної гвардії України, курсанти Національної академії внутрішніх справ, структурних підрозділів столичної поліції та зведені загони з інших регіонів держави.

У місці проведення заходу встановлені фільтраційні кордони, правоохоронці забезпечують пропускний режим і превентивні поліцейські заходи. Зокрема вибірково перевіряють документи та вміст сумок учасників маршу. Працюють кінологи зі службовими собаками та експерти-вибухотехніки.

Коли колона учасників маршу рушила – правоохоронці продовжували забезпечувати громадський порядок по маршруту її руху. О 10:35 за даними поліції, "Марш рівності" завершився. "Учасники подякували правоохоронцям за забезпечення правопорядку та залишають місце заходу" – зазначили у прес-службі НП України.

Станом на 10:45 до управлінь столичної поліції доставили близько 50-ти агресивно налаштованих осіб, які не реагували на зауваження правоохоронців. Поліціянти встановлять, хто вони, відберуть пояснення та нададуть правову оцінку їхнім діям.

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Раніше повідомлялось, що перед початком "Маршу рівності" сталися сутички.

Попередній матеріал
Українська збірна готується до свого першого матчу на Євро-2016
Наступний матеріал
У міжнародному аеропорту Шанхаю пролунав вибух

Перед початком "Маршу рівності" сталися сутички

"Марш рівності": світовий досвіт сприйняття нетрадиційності

Українська церква закликала не влаштовувати бійки на "Марші рівності" у Києві

У Київ на "Марш рівності" прибудуть депутати Європарламенту

Як буде відбуватися Марш рівності-2016

Деканоідзе: Група осіб готує провокації до Маршу рівності в Києві