Тюльпани "Київзеленбуду"
Тюльпани "Київзеленбуду" 5 канал

"Почали готуватися ще з осені": в оранжереях "Київзеленбуду" розквітли мільйони тюльпанів

Читайте по-русски
Більшість вирощених тюльпанів прикрасять столицю. А також сформують святкові букети – працівники завжди напоготові напередодні свят

Кілька мільйонів тюльпанів розквітли в оранжереях "Київзеленбуду". До 8 березня тут почали готуватися ще з минулої осені. Тепер частину квітів зріжуть і подарують столичним жінкам. Рештою, тільки-но пригріє сонце – заквітчають клумби.

Попри примхи погоди тут весна розгулялася на повну. Через тепло прокинулися квіти і замайоріли чи не всіма барвами веселки. Лише тюльпанів п'ять сортів: від класичних червоних до таких, що можна сплутати з півонією.

"Тут від 10 до 14 С°… Я думаю, що увсі люблять об'ємне. У більшості своїй", – сміється співробітниця КП УЗН Дарницького району Ніна Сердюкова.

Це перші квіти, що нагадують жінкам про весну. І щоб отримати їх вчасно – процес вирощування починається вже в листопаді.

Ніна Сердюкова додає: "Дуже робота така відповідальна, бо хочеться, щоб і раніше не зацвіли, і пізніше. Є терміни, якраз до 8 березня. Тому клопітка і нервова робота".

Лише в Дарницькому підрозділі "Київзеленбуду" вирощують до 30 тис. цибулин тюльпана. Загалом за рік – понад півмільйона різних квітів. Більшість вирощених тюльпанів прикрасять столицю. А також сформують святкові букети – працівники завжди напоготові напередодні свят.

"Вони знаєте, комусь дарують своє тепло. Їх же купляють, щоб подарувати, щоб приємне зробити комусь", – посміхається інша співробітниця КП Тетяна Чепілєва.

Натомість жінки засмучуються, коли квіти зникають зі столичних клумб.

"Вкрадене буде тішити десь когось там наодинці. А тут бачить увесь район. Я заспокоюю своїх дівчат: якщо вкрали, значить було дуже гарно. Бо погане не крадуть", – каже директор Людмила Філінська.

Модні тренди ландшафтного дизайну поступово витісняють класичні прийоми. Цьогоріч на столичних клумбах дизайнери анонсують появу злаків та однорічної екзотики. Першими масштабно розквітнуть тюльпани. Лише їх обіцяють висадити понад вісім мільйонів.

Олена Махно, Орест Пона, "5 канал"

Волинський ентузіаст заквітчав чорнобривцями і соняхами понад 500 кілометрів українських доріг – ФОТО

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Інформаційний вечір" на "5 каналі" – завершено
Наступний матеріал
"По 2-3 "зайчики" бігають полем": як захисники Кримського ворожих диверсантів зустрічають
Loading...

Вшанування пам'яті ліквідаторів аварії на ЧАЕС: церемонія покладання квітів – відео

Здоровенний льодяник та "слід Попелюшки": у Києві існує справжній світ велетнів – ФОТО

Івана Купала та інші старовинні свята доводять, що Україні більш як тисяча років – експерт

Добірка "мемів": як соцмережі висміяли "Новий курс" Тимошенко

Трішки Японії посеред Києва: чим особливий парк Кіото та його сакури

Тендітне царство: Холодний Яр заквітчали червонокнижні підсніжники – ФОТО