Пам'ятник Олександру Вертинському
Пам'ятник Олександру Вертинському 5 канал

"П'єро XX століття": в Києві урочисто відкрили пам'ятник видатному Олександру Вертинському – включення

Читайте по-русски
Актор, поет і шансон'є світового рівня постав у бронзі на Андріївському узвозі

П'єро XX століття. У столиці встановили пам'ятник Олександру Вертинському. Видатний актор, поет і шансон'є світового рівня постав у бронзі на Андріївському узвозі. Відкриття пам'ятника приурочили до 130-ліття від дня народження Вертинського. На відкритті пам'ятника була і кореспондент "5 каналу" Олена Соловйова.

Людей прийшло багато. Сам пам'ятник встановили ще 18 березня, а от сьогодні відбулося його урочисте відкриття. Олександр Вертинський народився 21 березня в Києві, тут провів дитинство та молоді роки. Перші його театральні вистави проходили саме на Подолі. А от решту життя жив і працював уже за кордоном.

"Саме Вертинський прославив наше місто на увесь світ. Я з дитинства слухав його пісні, вони вражали мене в юнацтві, просто вражали. Тим, що були абсолютно не схожі на радянські тих часів", – зазначив благодійник Олександр Брей, з ініціативи якого і встановили монумент.

Пам'ятник важить півтонни, виконаний у бронзі. Зображує митця в його найвідомішому образі – П'єро.

"Найперше – це місцеве самоврядування. Якщо громада виступає з ініціативою – ми можемо тільки підтримувати", – прокоментував встановлення пам'ятника столичний голова Віталій Кличко.

Щодо історичної неоднозначності постаті Вертинського та інших подробиць урочистостей – дивіться відео.

Попередній матеріал
"Інформаційний вечір": ексклюзивне інтерв'ю з Лілією Гриневич – відео
Наступний матеріал
Лікарі б'ють на сполох: у столичному Охматдиті гостро бракує донорської крові
Loading...