Толока на алеї Героїв Небесної Сотні
Толока на алеї Героїв Небесної Сотні 5 канал

Підготовка до Дня Незалежності: активісти влаштували масову толоку на алеї Героїв Небесної Сотні

Читайте по-русски
Організував масове прибирання Національний музей Революції Гідності

На столичній алеї Героїв Небесної Сотні наводять лад зо півсотні активістів. До Дня Незалежності там влаштували толоку. З ентузіастами поспілкувалася кореспондентка "5 каналу" Валерія Павленко.

Організував масове прибирання Національний музей Революції Гідності. Вони надали необхідне устаткування – мітли, віники, відра, рукавички та сміттєві пакети. Розпочали збирати непотріб ще від Хрещатика і поступово просувалися до алеї Героїв Небесної Сотні.

Там волонтери назбирали чимало недопалків, бляшанок, обгорток та листя. Помили також і сам меморіал. Щоби навести лад на цій території, деякі активісти навіть приїхали з інших міст. Кажуть, що побачили повідомлення в соціальних мережах.

"Ми розуміємо, що це не просто центральна частина міста Києва, а це символічне, знакове, сакральне місце України. На жаль, пам'ять з кожним днем про події Майдану розвіюється, вона підміняється новими проблемами, політикою, подіями на сході. І ми прибираємо кожен день і бачимо, щоразу тут повно сміття", – зазначив організатор толоки Ігор Пошивайло.

Дивіться також: Не встигли почати, як уже зупинили: перипетії будівництва Меморіалу Героїв Небесної Сотні

Попередній матеріал
Ситуація в ООС: про що звітують в Міноброни – завершено
Наступний матеріал
Досягнення, настанови та плани: Гройсман відзвітував про 3 роки роботи Кабміну – включення
Loading...