Опалення
Опалення Depositphotos

Опалення й гаряча вода: в КМДА розповіли, кому вже увімкнули

  Без гарячої води залишається близько 5% киян

  Станом на ранок 23 жовтня у столиці до опалення підключили 63% житлових будинків. При цьому будинки ОСББ, ЖБК, відомчі та інвестиційні підключені на 36%, адже тепло туди подається за індивідуальними заявками, тобто за їхнім власним рішенням, пояснюють у КМДА.

  За словами заступника голови Київської міської державної адміністрації Петра Пантелеєва, в Києві опалювальний сезон розпочався із 15 жовтня. Тоді за індивідуальними заявками почали підключати до опалення дитячі садки, школи, ВНЗ, лікарні. Із суботи, 20 жовтня, через істотне похолодання почали масово вмикати опалення в житлових будинках.

  "На сьогодні ми подали тепло до всіх будівель бюджетної сфери – в садочки, школи (тимчасова відсутність послуги в цих закладах може бути спричинена аварійними ситуаціями, що оперативно усуваються). Ми подали тепло сьогодні в 63% будинків, які управляються містом. І 36% – це будинки ОСББ і ЖБК, вони включилися, але за індивідуальними заявками, тобто згідно із їхнім рішенням. Є багато будинків, що здійснили заходи з термомодернізації, і вони самі вже вирішують, чи влаштовує їх температура і коли їм вмикатися", – зазначив Пантелеєв.

  Він також уточнив, що підключення відбувається згідно із графіком, який "враховує і стан мереж, і кількість пошкоджень, що відбуваються традиційно під час пуску тепла в місті".

  Водночас, без гарячої води залишається близько 5% киян.

  "Також виконуються роботи для забезпечення гарячою водою близько 5% абонентів, які ще не мають гарячої води через пошкодження мереж", – повідомив Пантелеєв.

  Нагадаємо, в жовтні НКРЕКП підвищила тарифи на опалення й гарячу воду для двох районів Києва. 

  Попередній матеріал
  У Дніпрі податкова міліція Києва викрила конвертцентр із обігом близько 240 млн грн
  Наступний матеріал
  "Голос протесту": Сенцов отримав престижну нагороду від голови МЗС Польщі
  Loading...