Facebook / Петро Порошенко

Новітня з заводу та модернізована з АТО: бронетехніка на Хрещатику варта уваги

У центрі Києва виставлена відновлена і модернізована (приміром Т-72АТМ ) техніка, що була вже в АТО, так і зовсім новітні зразки озброєння (СРЗВ "Верба" або танк "Оплот")

Від сьогодні на Майдані Незалежності можна роздивитися та навіть доторкнутися до військової техніки. Бойові машини піхоти, танки – зокрема і новітній український "Оплот", – та артилерійські установки розташували вздовж столичної вулиці Хрещатик – усього 70 одиниць.

Це відновлена і модернізована (приміром танк Т-72АТМ ) техніка, що була вже у АТО, так і зовсім новітні зразки військового озброєння (як СРЗВ "Верба" або танк "Оплот"). Крім Збройних сил, свої бойові машини представили і Державна прикордонна служба, і Національна гвардія. Щодо поставок найсучасніших українських танків інформацією поділився міністр оборони.

"Оплоти" почнуть поступати в армію у найближчий час і будуть поступати стільки, скільки нам дозволить оборонне замовлення і фінансовий ресурс… Сьогодні ми повністю маємо укомплектованість танкових підрозділів, ми маємо резерв для корпусу резерву і сьогодні ми знаходимося в такому стані, коли можемо дозволити собі купляти нову техніку, яка була б новою, модернізованою", – зазначив Степан Полторак.

Оглянув вже виставку і Верховний Головнокомандувач. Президент України Петро Порошенко у своєму виступі зазначив, що фінансування української армії з 2013 року збільшилося у 10 разів. А протягом останніх трьох років оборонні підприємства України відправили у війська близько 16 тис. зразків техніки. Торкнувся у своєму виступі Порошенко і актуального оборонного бюджету.

"Фінансування закупівлі озброєння та військової техніки у порівнянні з 2013 роком збільшилося в 10 разів. А в липні, за рахунок коштів, які були повернуті українському народу від вкрадених Януковичем і попередньою владою, ми додали ще. 1,6 млрд грн піде зараз на закупівлю і модернізацію новітніх зразків озброєння та військової техніки. Ще 1,4 млрд грн на будівництво заводу по виробництву боєприпасів на основі новітніх технологій", – зазначив він.

Дивіться також фотогалерею на тему:

Танк "Оплот", РСЗВ "Ураган", ББМ "Козак": на Хрещатику виставили броньовану міць української армії

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Окупанти вдарили із мінометів: українські бійці відкривають вогонь у відповідь
Наступний матеріал
Експерт про медичну реформу: "Це була шалена, багатомільярдна корупція"
Loading...