Марина Порошенко
Марина Порошенко фото Європейська солідарність

Необхідно спростити процедуру надання стоматологічної допомоги соціально незахищеним киянам – Марина Порошенко

  Читайте по-русски
  Нині через неузгодженість окремих нормативно-правових актів соціально незахищені мешканці не отримують вчасно стоматологічної допомоги, каже політик

  Міська влада має значно спростити процедуру надання безоплатної лікувально-хірургічної стоматологічної допомоги соціально незахищеним киянам, наголошує голова постійної комісії Київради з питань охорони здоров'я та соціальної політики Марина Порошенко. Про це мовиться на сайті політсили "Європейська солідарність".

  "Сьогодні ця процедура вкрай складна і потребує багато часу. Для того, аби кияни могли отримати допомогу в КП "Київська стоматологія", управління праці та соціального захисту населення РДА формують відповідні списки. Потім вони подаються Департаменту охорони здоров'я та Департаменту соцполітики. Після цього – списки пацієнтів проходять процедуру погодження на засіданні постійної комісії Київради з питань охорони здоров'я та соціальної політики", – пояснює Марина Порошенко.

  "Через таку складну процедуру та неузгодженість окремих нормативно-правових актів, соціально незахищені верстви населення не отримують вчасно стоматологічну допомогу", – акцентує пані Порошенко.

  Вона напрацювала проєкт рішення для виправлення ситуації та спрощення отримання стоматологічної допомоги в комунальному закладі.

  "Моя мета – удосконалення порядку надання безоплатної лікувально-хірургічної стоматологічної допомоги соціально незахищеним верствам. Пропоную надавати таку допомогу в КП "Київська стоматологія" на підставі паспорта громадянина України, а також довідки, наданої органами соціального захисту населення про перебування особи на обліку соціально незахищених верств населення, або на обліку в територіальному центрі соціального обслуговування", – зазначила Марина Порошенко.

  Важливим пунктом також є дохід осіб, які можуть розраховувати на безкоштовну стоматологічну допомогу. Як зазначається, він не повинен перевищувати двох прожиткових мінімумів доходів громадян для непрацездатних осіб станом на 1 січня поточного року.

  Ініціативу лідерки київського осередку "Європейської солідарності" підтримала постійна комісія Київради з питань охорони здоров'я та соцполітики. Документ мають розглянути на пленарному засіданні Київської міської ради.

  Як раніше повідомляв 5.ua, "Європейська солідарність" звернулася до Кабінету Міністрів із вимогою дозволити містам закуповувати вакцину від коронавірусу у виробників напряму.

  Попередній матеріал
  Тупицький вкотре не прийшов на суд – адвокати стверджують, що потрапив у лікарню
  Наступний матеріал
  Перші 117 тисяч доз вакцини Pfizer прибудуть в Україну вже 16 квітня – МОЗ
  Loading...