автомобілі
автомобілі Depositphotos

На ЦНАП чекають зміни: замінити водійське посвідчення тепер можна не тільки в сервісному центрі

При зміні прізвища чи місця реєстрації заявник одразу зможе отримати ID-картку, перереєструвати водійські права та транспортний засіб

Сьогодні, 1 листопада 2018 року, київський міський голова Віталій Кличко представив пілотний проект з первинної реєстрації транспортних засобів та заміни посвідчень водія через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП) Києва. За його словами, відтепер кожен киянин може у ЦНАПі обміняти старе водійське посвідчення на нове або переоформити документи у зв'язку із зміною анкетних даних. Про таке повідомляє прес-служба очільника столиці.

У повідомленні зазначено, що видача першого водійського посвідчення залишається за МВС. Поки нові послуги можна отримати в головному ЦНАПі, згодом проект буде поширений по всіх відділах Києва.

"Міська влада працює над поліпшенням якості надання адміністративних послуг, зокрема над розширенням переліку послуг, що можна отримати в ЦНАПі. Тут можна буде обміняти старе посвідчення водія на нове; отримати нове посвідчення водія у зв'язку з втратою чи викраденням або обміняти документ у зв'язку зі зміною особистих даних. І, як сьогодні ми побачили, вся процедура займає не більше 20 хвилин. Швидко, без зайвих проблем отримати якісний сервіс", – сказав Віталій Кличко.

Наприклад, при зміні прізвища заявник одразу зможе одержати ID-картку, перереєструвати водійські права та транспортний засіб. У разі зміни місця реєстрації - зареєструвати місце проживання, а також перереєструвати техпаспорт і номерні знаки на авто.

Під час презентації учасники ознайомилися з роботою системи, починаючи від етапу реєстрації відвідувача і до моменту отримання документів.

Начальник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій, який теж узяв участь у презентації нових послуг, зазначив, що спільний з міською владою проект їх надання спрямований на мінімізацію часу та сил, які громадянин витрачають на отримання послуги.

"Заміна водійського посвідчення є однією з найпопулярніших послуг – за 9 місяців 2018 року тільки в Києві нею скористалися 31028 разів. Тож ми сподіваємося, що співпраця із центральним ЦНАП м. Києва зменшить навантаження на сервісні центри МВС столиці, а в майбутньому – й інших міст країни", – зазначив Криклій.

Як повідомляв 5.UA, відсьогодні, 1 листопада 2018 року, в столиці України розпочнеться тестова робота так званого електронного квитка – спеціальної безконтактної проїзної картки. Про таке йдеться на сайті міського голови Києва Віталія Кличка.

Дивіться також фотогалерею за темою:

"Не притулятися": Київський метрополітен запустив свою лінійку сувенірів – ФОТО

Київський метрополітен
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Частина великого, красивого світу": яким запам'ятали мультиплікатора Давида Черкаського колеги
Наступний матеріал
До річниці створення ЗУНР у центрі Івано-Франківська "взяли штурмом ратушу"

Щонайменше 400 гривень на місяць: українців чекає медичне страхування

Ремонт Шулявського шляхопроводу: Кличко розповів, як організують рух та скільки триватиме роконструкція

Який вигляд матиме пішохідний міст між Володимирською гіркою та Аркою дружби народів – відео проекту

Перевірка системи відеонагляду у школах і збільшення фінансування освітян: головне із засідання Київради

Після трагедії в Керчі у всіх навчальних закладах Києва перевірять систему відеоспостереження

Рада в першому читанні схвалила проект Державного бюджету на 2019 рік