Столичні ТРЦ
Столичні ТРЦ 5 канал

Міряють температуру і не пускають без масок: ТРЦ у Києві почали свою роботу в нових умовах

Читайте по-русски
Якщо ж температура вища ніж 36 і 9, то охорона рекомендуватиме до торговельного центру не заходити

Д

ва з половиною місяці торговельно-розважальні центри були на замку. Це вилилося у мільйонні збитки для власників, а люди були позбавлені улюблених місць відпочинку. І от – 30-го травня – ТРЦ відкрили свої двері для відвідувачів. Поки що з обмеженнями.

Вхід до торговельного центру лише в масках. Перед входом є обов’язкова дезінфекція. Ось така арка є в торговому центрі в Dream Town. Вона поки ЩО одна і працює в тестовому режимі.

Якщо тест буде успішний, то згодом такі арки можуть з'явитися і на інших входах до торговельного центру. Є тут і інші заходи безпеки.

Наліпки є і в закладах харчування. Щоправда, відвідувачам туди вхід поки що заборонений. Вони працюють на виніс. Немає доступу до кінотеатру та розважальної зони.

Інший торговельний центр – Gulliver – на час карантину повністю не зачинявся. Супермаркет та аптека тут працювали. Відсьогодні ж закуповуватися можна ще й в бутиках. Перед входом нам вимірюють температуру.

Якщо ж температура вища ніж 36 і 9, то охорона рекомендуватиме до торговельного центру не заходити – розповідають у ТРЦ. Щоправда, офіційно заборонити вони цього все ж не можуть.

Без маски не пускають, якщо ж маски немає, то є ось такий автомат. За дві маски одноразові треба буде заплатити 30 гривень, якщо ж хочеш одну багаторазову, то доведеться заплатити 50 гривень. Тут також є дезінфікувальний засіб. Треба просто піднести руку.

"Тут працюють дуже сильні очисні споруди, і клінінг сильний. Раз на добу повністю комплекс обробляємо хімічним препаратом зі сріблом. 1 раз на три години підлога, 1 раз на годину, де торкається людська рука", – розповідає PR-директор Gulliver Тетяна Атаджанова. 

Столичні ТРЦ
Столичні ТРЦ5 канал

У двох торговельних центрах, де ми сьогодні побували, на нас чекали, а от у ТРЦ Ocean Plaza ми нагрянули без попередження, тож ми залишаємо техніку та озброюємося лише телефоном.

В Ocean Plaza правила такі самі. Без маски – зась.

У цьому ТРЦ температуру міряють не охоронці, а спеціальні прилади. Результат на екрані.

Попри відмінності у заходах усі ТРЦ мають дещо спільне. Це – радісні відвідувачі. Кияни не приховували свого задоволення і від самого ранку йшли за покупками. Не зупинила їх і злива, яка накрила столицю. Люди без жалю відмовляються від звичного за час карантину онлайн-шопінгу.

Столичні ТРЦ
Столичні ТРЦ5 канал

Очікували відкриття і продавці магазинів та їхні власники. Про збитки воліють не говорити.

Згодом у торговельних центрах відкриють ресторани та розважальні зони. Ну а поки що відвідувачі мають змогу оновити свій гардероб.

Єва Ніколашвілі та Едвард Белінський, "5 канал"

Попередній матеріал
11 родин прилетіли з Аргентини по дітей, народжених українськими сурогатними матерями
Наступний матеріал
Водії мікроавтобусів заблокували пункт пропуску "Тиса" на кордоні з Угорщиною
Loading...

Укрзалізниця відкрила продаж квитків на низку поїздів Західного напрямку

Уряд дозволив залучати людей, старших за 60 років, до спортивних заходів

Без маски можна, з батьками – ні: як працюватимуть дитячі садки у Києві після послаблення карантину

Закупівлі на карантині: чому тяжкохворі пацієнти можуть залишитися без ліків

Під ОП влаштували "вечірку" через "перший мільярд Степанова": чого вимагали активісти

Верховний Суд вимагає терміново перевірити, чи є конституційним карантин в Україні