Скріншот відео

"Київтеплоенерго": переплати киян за тепло не врахуємо, а борги – не пробачимо

  Згідно з укладеною мировою угодою, борги за оплату були передані новому постачальнику, а зобов'язання з переплати – ні

  З 1-го травня 2018 року право надавати опалення та гарячу воду в Києві перейшло до КП "Київтеплоенерго". При цьому переплати населення попередньому постачальнику – "Київенерго" – нова компанія не враховуватиме. Тож якщо ви захочете повернути суму переплати – доведеться самостійно звернутися до попереднього постачальника.

  Водночас заборгованість по оплатах населення перейшла до нової компанії. Про таке повідомила фінансовий директор КП "Київтеплоенерго" Катерина Саркісова, передає УНІАН.

  "Ті, хто має переплату, звертаються з заявами безпосередньо до компанії "Київенерго", оскільки це приватна компанія, яка продовжує нести зобов'язання. Подання заяв на повернення переплат відбувається через центри комунального сервісу в Києві", – повідомила топ-менеджер "Київтеплоенерго".

  При цьому вона додає: справді, існує категорія споживачів, в яких переплата утворилася в результаті перерахунків по субсидіях. У такому разі переплата не повертається.

  "Ті, хто отримав переплату в ході перерахунків за субсидіями, не мають право претендувати на ці гроші, тому що їх профінансував бюджет, відбувся перерахунок і ці гроші повертаються державі", – пояснила Саркісова.

  Натомість ті мешканці та організації Києва, які мали заборгованості, наразі мають зобов'язання перед новим підприємством. 

  Представник "Київтеплоенерго" пояснює, чому борги за оплату були передані новому постачальнику, а зобов'язання з переплати – ні. За словами Саркісової, передача дебіторської заборгованості відбулася в рамках підписаної угоди.

  "У жовтні було укладено мирову угоду між "Нафтогазом", "Київенерго" і "Київтеплоенерго" про те, що нове комунальне підприємство приймає борги за газ перед "Нафтогазом" за умови, що "Київенерго" передасть борги населення та організацій нової компанії на еквівалентну суму 2,389 мільярда гривень", – зазначила вона.

  Попередній матеріал
  У Мінфіні назвали причини підвищення пенсій в Україні
  Наступний матеріал
  Одразу три парафії на Хмельниччині приєдналися до ПЦУ
  Loading...