Поштова площа будроботи
Поштова площа будроботи 5 канал

КМДА виділила більше 1 мільйона на будівництво підземного музею – робота поки стоїть

Під Поштовою площею у столиці була знайдена вулиця часів Київської Русі – там планується збудувати музейний комплекс

Понад 1 мільйон гривень столична адміністрація виплатила археологам за роботи з будівництва підземного музею на Поштовій площі. Про це повідомила заступник голови Київської адміністрації Ганна Старостенко, передає "5 канал".

Як наголосила Старостенко, розмір заборгованості інвестора перед археологами становить близько 300 тисяч гривень, адже саме за археологічні дослідження сплачує компанія-інвестор.

У протокольному дорученні столична влада зобов'язала комунальне підприємство "Підземшлях-міст" не затягувати із фінансуванням науковцям. Водночас, археологи та реставратори повинні виконати свої зобов'язання, тобто надати концепцію розвитку музею, а цього поки що немає.

"Ми заклали в бюджет міста Києва 27 мільйонів гривень на цей рік саме на здійснення цих робіт, але роботи оплачуються за актами виконаних робіт. Протягом всього цього року здійснюються наукові дослідження, консервація, музеєфікація артефактів, тому якесь остаточне рішення щодо того, як буде виглядати музей, яким чином будуть законсервовані артефакти і як вони будуть представлені в музеї, ми будемо бачити на листопад цього року", – зазначила заступник голови КМДА Ганна Старостенко.

Нагадаємо, через відсутність фінансування археологи вже місяць не проводять розкопки під Поштовою площею, де була знайдена вулиця часів Київської Русі. 

Попередній матеріал
Для чого в Україні створюють Єдину міжрегіональну митницю
Наступний матеріал
"ЛНР" без українського світла: причини й наслідки
Loading...

У Києві вандали пограбували могилу видатної поетеси Лесі Українки

"Під шумок продали": у Києві хочуть забудувати більше 70 гектарів Нацпарку "Голосіївський"

Головний архітектор Києва – про Троєщинські висотки, електронні сервіси та незаконні забудови