фото Лівий берег

КМДА не може перевірити законність добудови, яка належить одіозному експрокурору Кулику – “Спостерігач”

Читайте по-русски
Нині незаконна надбудова залишається недоторканою

Київська міська держадміністрація не може перевірити законність добудови 14-го поверху в ЖК "Дипломат-Холл". Добудова належить колишньому прокурору Костянтину Кулику. Про це йдеться у відповіді Департаменту з питань державного архітектурно-будівельного контролю КМДА, повідомляє журналістський проєкт "Спостерігач" на "5 каналі".

"Департамент, станом на час надання відповіді, не видавав, не реєстрував документiв, що дають право на виконання підготовчих, будiвельних робiт та засвідчують готовнiсть до експлуатацiї об'єктiв будiвництва за зазначеною адресою. Пiд час візиту на мiсце посадової особи Департаменту спiльно з представником обслуговуючої організації ТОВ "ПОРЯД.ОК. Управлiння та експлуатація нерухомості" доступ до об'єкта будівництва був обмежений, вiдповiдальнi особи були вiдсутнi, що унеможливлює проведення перевірки", – повідомили у департаменті з питань будівельного контролю.

Департамент обіцяє провести перевірку "після належного реагування правоохоронних органів", а також звернувся до Головного управління Національної поліції у м. Києві щодо сприяння у проведенні перевірки. Поки ж незаконна надбудова залишається недоторканою.

Нагадаємо, як повідомляв 5.ua, експрокурор Генеральної прокуратури Костянтин Кулик побудував собі поверх на даху будинку "Дипломат Хол" у центрі Києва. Про це стало відомо ще під час служби Кулика в ГПУ.

Попередній матеріал
Справа Шеремета: Антоненку зачитали підозру й обиратимуть запобіжний захід
Наступний матеріал
Зінкевич опублікувала довідку, що підтверджує перебування Яни Дугарь в АТО на момент вбивства Шеремета
Loading...