фото Лівий берег

Коломойський врятував прокурора Кулика, організувавши його переведення в СБУ – Голобуцький

  Читайте по-русски
  Саме до СБУ, як вказує політолог, із 21 листопада перейшли справи "Бурісми" та Гонтаревої

  Одіозний прокурор Костянтин Кулик більше не працюватиме в ГПУ, проте перейде на роботу до СБУ, куди з 21 листопада передали справи "Бурісми" і Гонтаревої. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив політолог Олексій Голобуцький.

  "Із 21 листопада прокуратура, згідно із законом, припинила функцію досудового слідства. Це означає, що всі справи, які вела ГПУ, були передані в ДБР, НАБУ і СБУ. Серед них – та сама справа по "Бурісмі", яка фігурує в процесі можливого імпічменту президента США. Дискредитація Байдена стала чи не головним завданням чинного президента Штатів. В рамках цього завдання, за даними "Нью Йорк Таймс", люди Трампа залучили відомого українського прокурора Кулика, який повинен був довести незаконність доходів сина Байдена в Україні. Коли вся ця історія випливла на світ, Трамп опинився під загрозою імпічменту", – написав Голобуцький.

  За його словами, прокурора Кулика у вузьких колах давно називають "прокурором Коломойського".

  "У ГПУ для Кулика місця більше немає – його патрон Коломойський так і не зміг домовитися з генпрокурором Рябошапкою. Розуміючи це, Кулик навіть не з'явився на переатестацію. Це дало Рябошапці можливість заявити, що з 1 січня Кулик у прокуратурі не працює", – зазначив політолог.

  І додав: "А працювати він продовжить, за моїми даними, в СБУ. У конторі, куди з 21 листопада перейшли справи "Бурісми" та Гонтаревої. Хто подзвонив Баканову з приводу цього "чорта"? І як новоспечений працівник спецслужби буде пояснювати своєму керівництву співпрацю з розстріляним в Росії агентом ФСБ Євгеном Жиліним?"

  Нагадаємо, нещодавно генеральний прокурор Руслан Рябошапка заявив, що "справа Burisma існує в мозку того, хто її придумав".

  Попередній матеріал
  Блакитне паливо замість грошей: "Нафтогаз" готовий прийняти компенсацію за борг від "Газпрому"
  Наступний матеріал
  Заморозки та шторми: якої погоди чекати українцям 26 листопада