www.youtube.com

КМДА: Наступного тижня кияни отримають "подвійні платіжки" за прибирання будинків

Підвищення ціни вимагали компанії, які надають комунальні послуги, пояснюють у КМДА

Уже наступного тижня кияни отримають платіжки з подвійним тарифом за прибирання будинків. Про це нагадують у прес-службі КМДА.

За словами заступника голови Київської адміністрації Петра Пантелеєва, підвищення ціни вимагали компанії, які надають комунальні послуги. Працювати за попередніми тарифами їм було невигідно.

"Що повинно відбуватися у кожному дворі та будинку щодня? Це підмітання двору, а також вологе підмітання будинку – перших трьох поверхів. Це щоденна норма. У нас не повинно бути неприбраних під'їздів. Також миття сходових клітин та маршів двічі на місяць та миття вікон двічі на рік", – розповів заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

Як відомо, з 1 липня вартість послуги за утримання будинків та прибудинкових територій становить майже 6 гривень за квадратний метр. Раніше кияни сплачували майже удвічі менше. Таким чином, тариф на утримання прибудинкової території збільшили удвічі.

Крім того, Петро Пантелеєв повідомив, що у столиці відкриють конкурс на керівників житлово-експлуатаційних дільниць. Вже з вересня кожен охочий зможе подати заявку на участь. У кожному будинку запровадять поквартальний облік доходів та витрат. Так мешканці зможуть бачити, скільки і куди витрачається коштів. Нині усі райони розробляють графік будинкових зборів із ЖЕДом.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Озеленення на мільйон: у Києві на Солом'янці відкрили оновлену площу – ФОТО

Попередній матеріал
Від Європи до Близького Сходу: у МінТОТ розрахували, куди долетять ракети РФ із Криму – інфографіка
Наступний матеріал
Чи варто Києву непокоїтися через бажання Москви встановити свою ППО у Білорусі – "Час. Підсумки дня"
Loading...