mtot.gov.ua

Від Європи до Близького Сходу: у МінТОТ розрахували, куди долетять ракети РФ із Криму – інфографіка

У флоту РФ є кораблі, оснащені ракетними комплексами "Калібр-НК"

В радіусі ураження ракетної зброї Росії, яку Кремль розмістив в окупованому Криму, знаходиться значна кількість європейських країн. Відповідну інфографіку опублікувало Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб.

Зазначається, що в грудні 2015 року Чорноморський флот РФ поповнився двома малими ракетними кораблями "Зелений діл" і "Серпухов", які оснащені ракетними комплексами "Калібр-НК". Це озброєння у разі використання ракет типу ЗМ-14 (SS-N-27 Sizzler) дозволяє вражати цілі в радіусі до 2500 км.

twitter.com

Таким чином, "Зелений діл" і "Серпухов" за умови базування біля берегів Криму здатні вражати цілі від Румунії до Франції та Скандинавських країн, а також країни Близького Сходу, Північної Африки, а також такий важливий стратегічний об'єкт як Суецький канал.

У МінТОТ наголосили, що РФ робить ставку саме на кораблі подібного типу, оскільки Договір про ліквідацію ракет середньої і малої дальності 1987 року забороняє наземне базування крилатих ракет, аналогічних ЗМ-14, в той же час корабель-носій подібних ракет є порівняно недорогим і може використовувати переваги ведення вогню з акваторій під захистом берегових сил. На даний момент "Зелений діл" і "Серпухов" перебувають у складі Балтійського флоту РФ. Таким чином в зоні ураження знаходяться фактично всі європейські країни, включаючи Ісландію.

mtot.gov.ua

Дивіться також фотогалерею за темою:

У країнах Європи відбуваються акції солідарності "Крим – це Україна" – фото

Попередній матеріал
"Точка неповернення": Торецьк опинився на межі двох техногенних катастроф
Наступний матеріал
КМДА: Наступного тижня кияни отримають "подвійні платіжки" за прибирання будинків
Loading...

Джамала, Джемілєв, Джапарова: яким був День корінних народів в Україні

"Доанексувалися": Росіянам вимкнуть світло, щоб задовольнити потреби Криму

У 2018 році Росія піде з Донбасу – Гримчак