Будівництво
Будівництво 5 канал

Кличко відповів Зеленському щодо недобудов "Укрбуду" – подробиці

Читайте по-русски
Президент під час своєї прес-конференції заявив – розв'язати проблему має міський голова Києва

Збанкрутілий "Укрбуд". Хто відповідальний за добудову житла для 13 тис. інвесторів – публічно домовляються президент і столичний мер Віталій Кличко. Днями Володимир Зеленський під час своєї прес-конференції заявив – розв'язати проблему має міський голова Києва, тому що раніше повноваження добудувати об'єкти "Укрбуду" перейшли до Київміськбуду. Відповідь не забарилася, інформує "5 канал".

Під час щоденного брифінгу Кличко заявив – "перекладати на нього проблему з боку глави держави некоректно". Мовляв, є низка проблем, які сам міський голова розв'язати не може.
Це, зокрема, відмова оформлення документів у Державній архітектурно-будівельній інспекції, та брак коштів – для добудови потрібно ще понад 2 мільярди гривень. Загалом, зазначив Кличко, передача об'єктів від "Укрбуду" відбувається планово.

5 із 23 недобудов "Київміськбуд" уже взяв на баланс та проводить роботи. Водночас інвестори сподіваються, що справа нарешті зрушить з місця, якщо ні – продовжуватимуть свій протест.

"Хочу наголосити, що "Укрбуд" – компанія, засновником якої є не якась шарашкіна контора. Засновником компанії і корпорації, під егідою якої велося будівництво, є Кабінет Міністрів України. І говорити, що Кличко зараз може взяти і сам розібратися з наслідками дій недобросовісного забудовника – як мінімум, некоректно", – заявив Кличко.

"Є певним прогресом те, що влада звернула увагу на нашу проблему. Але, звичайно, коли органи влади, в даному випадку – президент і міська влада починають між собою перекидати це питання – нас це не влаштовує. Якщо їм не вдасться домовитися, будемо далі продовжувати нашу активність у вигляді мітингів" – повідомив Володимир, інвестор "Укрбуду".

Нагадаємо, у відновленні будівництва об'єктів ЖК "Укрбуд" майже немає прогресу. Про це заявили у спільній ініціативній групі інвесторів комплексу.

 

Попередній матеріал
У Чехії відкрили виставку саморобних медичних масок – сюжет
Наступний матеріал
Бій під Рубіжним: на Луганщині вшанували пам’ять загиблих воїнів – відео
Loading...

Послаблення карантину в Києві – під питанням: Кличко просить дозволити запустити транспорт, попри заборону МОЗ

Як у Києві працюватиме громадський транспорт – пояснення Кличка

У Києві за добу 38 людей захворіли на COVID-19, серед них – і медики

COVID-19 в Києві: онлайн-брифінг Віталія Кличка

Кличко має намір об'єднатися з головами міст для створення політичної партії

Кличко обурений роботою нічних клубів у столиці та просить поліцію перевірити заклади