Школа, Київ
Школа, Київ
5 канал

Грип "атакує": в Києві на карантин закрили 20 шкіл

Найбільше хворіють на грип та ГРВІ у Деснянському та Оболонському районах столиці

У Києві припинили заняття у 20 школах, аби уникнути поширення грипу та ГРВІ. В цих навчальних закладах рівень захворюваності перевищив 20%. Про таке повідомив перший заступник голови Київської міської адміністрації Микола Поворозник, передає прес-служба КМДА. 

Як стало відомо, ще у 35 школах навчання припинили частково – покласово.

"Таке рішення ухвалили керівники навчальних закладів спільно з районними управліннями освіти. Наразі найбільша кількість відсутніх через захворюваність на грип і ГРВІ спостерігається в Деснянському (закрито сім шкіл) та Оболонському (закрито шість шкіл) районах", – розповів Поворозник.

За даними КМДА, поки що не закрили жодної школи в Печерському та Подільському районах столиці.

У міській адміністрації нагадують, що за відсутності 20% від загальної кількості учнів школа може ухвалити рішення тимчасово призупинити навчання як загалом, так і покласово.

Натомість садочки закривати не будуть.

"Важливо посилити дезінфекційний режим у приміщеннях, забезпечити дотримання нормативних показників температури повітря, проводити регулярне наскрізне провітрювання кімнат, не допускати до відвідування закладу осіб з ознаками інфекційного захворювання. Також необхідно обмежити проведення спортивних, культурно-масових та інших заходів у закритих приміщеннях, уникати великого скупчення людей. Такі рекомендації стосуються як навчальних закладів, так і підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності, де працюють люди", – порадив перший заступник голови КМДА. 

Нагадаємо, напередодні через грип були закриті лише три школи у Києві, більш як 15 – призупинили навчання. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У США старий український "запорожець" продають за 14 тисяч доларів
Наступний матеріал
Київрада розгляне петицію про знесення каплиці УПЦ МП біля Національного музею історії України