"Допоможи мені дихати"
"Допоможи мені дихати" The People\'s Project

"Допоможи мені дихати": волонтери збирають кошти на апарат для реанімації новонароджених

Волонтерський центр People's Project оголосив про початок кампанії зі збору коштів на газоаналізатор

Нині в Україні склалася ситуація, коли досить багато дітей народжується передчасно, що призводить до асфіксії – тобто недостатнього доступу кисню до мозку. Такі новонароджені потребують вкрай виваженого та обережного лікування, адже найменші прорахунки медиків можуть незворотнім чином вплинути на здоров'я малечі.

Одразу після пологів лікар має швидко вирішити – чи давати дитині кисень. Передозування киснем теж має негативні наслідки – може викликати крововилив у мозок та хронічні захворювання легень, через які дитина страждатиме все життя.

"Допоможи мені дихати"
"Допоможи мені дихати"The People\'s Project

Саме з такими проблемами щодня стикається Київський пологовий будинок №3. Нині в палатах інтенсивної терапії закладу можуть виміряти лише сатурацію – рівень кисню в тканинах дитини. Для обрання ж правильної терапії необхідно знати ще й загальний вміст інших газів у крові малюка. Оперативно виміряти ці життєво важливі показники можна за допомогою спеціального апарата – газоаналізатора.

На жаль, апарати для передчасно народжених немовлят коштують дорого – купівля такого обладнання і досі зазвичай відбувається за кошти благодійних фондів. Вартість такого необхідного газоаналізатора скстановить 225 тис. грн. Зважаючи на це, волонтерський центр People's Project оголосив про початок кампанії зі збору коштів на необхідну апаратуру.

Зробити внесок у проект та стежити за звітністю можна за посиланням.

"Допоможи мені дихати"
"Допоможи мені дихати"The People\'s Project

Газоаналізатор дає змогу:

  • Максимально точно проаналізувати вміст газів крові до народження дитини – ще під час самих пологів. Це допоможе лікарям оптимізувати пологовий процес та почати терапію ще до появи малюка, а за необхідності – одразу бути готовими до реанімації дитини. Чим раніше почати лікування – тим кращий результат.
  • Уникнути болючих ін'єкцій і заборів крові для аналізу. Апарат просто накладається на шкіру дитини. Часом малюки народжуються з вагою у 500-600 грамів, і для них традиційний забір крові шприцом – дуже травматична та болюча процедура.
  • Підбирати оптимальні дози ліків та коригувати терапію відповідно до змін газового складу крові. Це дає змогу не перенаситити організм малюка надмірними дозами "хімії" та не нашкодити зайвими процедурами.

Контакти Центру волонтерів People's Project: [email protected]; +380 96 200 60 70.

Попередній матеріал
В Україні на місяць подовжили осінній призов-2018
Наступний матеріал
Відомого АТОвця та блогера Валерія Ананьєва на Дніпропетровщині затримала поліція
Loading...

"Дитяче Євробачення-2018": стало відомо, хто представить Україну в Мінську

Стрілянина по дітях на Миколаївщині: стало відомо про стан потерпілих

У Миколаївській області чоловік відкрив стрілянину по дітях: є травмовані

Ляльковий бус і Буратіно: у Києві стартував другий міжнародний фестиваль театрів ляльок

Потреби в евакуації населення з Херсонщини немає – МінТОТ

Зупинити булінг у школі: Супрун звернула увагу на роль батьків – відео