Реабілітаційний центр у Києві 5.ua

Для особливих малюків: у Києві показали, що "приховує" новий реабілітаційний центр

Центр оснащений кімнатами з тренажерами та навіть "віртуальною реальністю"

У Центрі соціальної реабілітації дітей з інвалідністю сьогодні, 8 лютого, День відкритих дверей. Відповідний центр лише тиждень тому розпочав роботу у столиці, передає "5 канал".

Як стало відомо, центр надає послуги дітям з особливими потребами. У сучасних і технічно оснащених кабінетах з ними працюють реабілітологи, психологи, неврологи. Дітей вчать бути більш самостійними, а дорослих – як виховувати особливих малюків.

"У нас дітки переважно з ДЦП, якщо є спастичні м'язи, якщо є зменшення тонусу м'язів – це дає можливість рухатись у суглобах, покращує кровообіг. Якщо пацієнт сам не здатний до активних рухів, тоді ми виконуємо пасивні рухи на апараті", – пояснює лікар ЛФК Анна Маковій.

У спеціальному кабінеті на маленьких відвідувачів чекає інструктор з фізичних вправ. Кімната обладнана спеціальними тренажерами, що вчать правильно ходити. "Це у нас ходова доріжка для удосконалення ходіння. Ми подаємо правильний сигнал в мозок для того, щоб дитина правильно піднімала ніжку, згинала коліно", – розповідає інструктор із фізкультури Тетяна Машталер.

Ще одна кімната у центрі називається "віртуальна реальність". Тут діти і граються, і розвиваються, і відпочивають. Які ще цікавинки чекають на маленьких відвідувачів центру – дивіться у сюжеті:

 

Світлана Рябошапка, Іван Довганик, "5 канал"

Попередній матеріал
Чільником Нацполіції став генерал Сергій Князєв: що відомо про нового керівника поліції
Наступний матеріал
МВС оприлюднило нове відео у справі вбивства Шеремета
Loading...

Президент посилив держгарантії захисту прав дітей

Дієвіше за будь-які уроки: Як діти проходять вишкіл зі зброєю від ветеранів АТО

На Харківщині бійці АТО скайпом розповідали дітям казки