Шулявський міст
Шулявський міст 5 канал

Будівництво Шулявського мосту на фінішній прямій: фахівці з Нідерландів стикують частини прогону – сюжет

Читайте по-русски
Наступними завітають бельгійські експерти. Вони мають перевірити якість з'єднання прогонів мосту

Будівництво Шулявського шляхопроводу у Києві вже на фінішній прямій. Нині фахівці з Нідерландів стикують дві частини прогону, котрі з'єднають над проспектом Перемоги. Завершити ремонт однієї з головних артерій міста планують до кінця цього року, запевняють у КМДА. А з чого все почалося згадала, Валерія Павленко.

Два роки тому частина Шулявського мосту впала. Тоді ж з'явився і крилатий вислів – "міст втомився". Проспект Перемоги перекривали правоохоронці, а на місці працювали надзвичайники. Того разу постраждала лише автівка.

"Постраждалих наразі немає, є незначні пошкодження автомобіля, який припаркований під мостом", – повідомляли надзвичайники.

"Він вже в такому стані, що час вийшов, і впевнений в тому, що те, що відбувається зараз, тільки прискорить наші дії в інвестиціях на реконструкцію даного шляхопроводу", – заявляв Кличко.

От тільки щоби розпочати ремонт, мосту знадобилося два роки. Демонтаж Шулявського мосту почали у березні 2019-го. Закритий шляхопровід став клопотом для водіїв – причиною заторів.
Тоді міська влада пообіцяла: завершать ремонт за півтора року. І ось:

"Сьогодні в цілому ми з'єднаємо дві вулиці: це вулиця Довженка і вулиця Гетьмана. Нам залишиться облаштувати верхнє дорожнє покриття для того, щоби запустити рух. Так, як ми і обіцяли до кінця року", – повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Минув майже рік. Сьогодні тут працюють фахівці з Нідерландів. Вони з'єднують дві готові частини Шулявського мосту. Кожна з них важить щонайменше 700 тисяч тонн. Зійтися вони мають посередині міліметр у міліметр.

"Технологія у них називається "Мамонт" чи "Мамоєд" – це надзвичайно складна техніка, яка дозволяє перевозити і облаштовувати надзвичайно важкі грузи", – каже заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Наступними завітають бельгійські експерти. Вони мають перевірити якість з'єднання прогонів мосту. У міській адміністрації певні: до 30 грудня цього року автівки рушать Шулявським оновленим мостом.

Валерія Павленко, Анна Несевра, "5 канал"

Як раніше повідомляв 5.UA, у столиці розпочали демонтаж Шулявського мосту.

Попередній матеріал
"Ми зробимо все, щоб це зупинити" – заступник Богдана виступив проти ПЦУ
Наступний матеріал
Трагедія в Одесі: Зеленський доручив якнайшвидше встановити причину та допомогти постраждалим
Loading...

У Києві обмежать рух проспектом Перемоги

Ремонт на Шулявці: показали найзручніший маршрут для пішоходів

Другий день реконструкції Шулявки: роздратовані кияни та невпевнені будівельники