pravda.com.ua

"ЗА ЧАЙ.COM": Співачка Марічка Бурмака в ефірі "5 каналу"

  • Анонс
Сьогодні у незвичний час, о 22:15, на "5 каналі" артистка розповість про пісні на фронті, про громадянське і міщанське в повсякденному житті

"Її пісні – ровесники відновленої незалежності і стартувала вона ще з першого фестивалю "Червона рута". Вона – учасник трьох революцій. Її пісні співали студенти на холодному граніті Майдану в 1991-му. Марічка Бурмака про пісні на фронті, про волонтерство і байдужість, про громадянське і міщанське в повсякденному житті. Про самоідентифікацію й аморфність суспільства. Ми почаюємо нині в незвичну пору – о 22:15, а о 22:50 – в дарунок глядачам концерт Марії Бурмаки", – анонсує гостя автор і ведучий програми "За Чай.com" Роман Чайка.

Тож не пропустіть, сьогодні у програмі "ЗА ЧАЙ.COM" чаюватиме співачка Марічка Бурмака.

Повну версію програми дивіться на "5 каналі" або наживо на нашому сайті о 22:15 10 лютого 2017 року.

Довідка. Марія Бурмака народилася 16 червня 1970 року в Харкові. Українська співачка, народна артистка України, кандидат філологічних наук. Марія Бурмака народилася у сім'ї викладачів.

Закінчила музичну школу за класом гітари. У 1987 році вступила на філологічний факультет Харківського університету. Ще у студентські роки почала писати пісні. Перемога на фестивалі "Оберіг" у Луцьку 1989 та на "Червоній руті" (друга премія) дала початок її музичній кар'єрі. Фірма "Кобза" випустила касету її пісень під назвою "Ой, не квітни, весно…".

Протягом 1990-х років Бурмака працювала телеведучою на каналі "СТБ" та УТ-1. Була активною учасницею практично всіх подій української історії, починаючи з фестивалю "Червона рута" (1989) і "Студентського голодування на граніті" (1990) до "Помаранчевої революції" (2004) та "Революції Гідності" (2013–2014).

У 2007 році Марію Бурмаку нагороджено Орденом княгині Ольги III ступеня. У 2009 році співачка удостоєна почесного звання народної артистки України. Має доньку Ярину 1995 року народження.

Як повідомляв 5.UA, у мережі з'явилося відео зі зйомок нового "оптимістичного" кліпу Марічки Бурмаки

Попередній матеріал
Нові види зброї, "підла тактика" та прапори морпіхів РФ: що відбувається на позиціях у Верхньоторецькому
Наступний матеріал
Під час загострення ситуації в Авдіївці Україна переграла РФ в інформаційному полі – журналіст
Loading...

У мережі з’явилося відео зі зйомок нового "оптимістичного" кліпу Марічки Бурмаки

Марія Бурмака: культура – це теж зброя

Марія Бурмака презентує програму "Нове та улюблене"