Марія Бурмака 5 канал

Марія Бурмака: культура – це теж зброя

29 вересня українська співачка Марія Бурмака представить музичну програму "Нове та улюблене"

Я всі свої пісні пишу про те, що відбувається навколо мене. Про це в ефірі "5-го каналу" сказала Марія Бурмака – співачка, народна артистка України, – розповідаючи про музичну програму "Нове та улюблене".

"Концерт – це результат. Я рефлексую на те, що відбувається взагалі в світі, в моїй країні, навколо мене – це і події на фронті. І пісня "Поцілуй мене на прощання", і пісня "Не бійся жити", це коли ти ціпенієш від того, що в цій ситуації ти не знаєш куди йти, і тобі потрібна підтримка, а ти не знаєш яка. На цю тему я завжди пишу і такі пісня звучатимуть сьогодні", – каже артистка.

Розповідаючи про участь в проектах для військових та ситуацію із сучасною українською музикою на Сході, співачка зазначила:

"Останнім часом таких поїздок (на фронт) менше, але минулого року і позаминулого – було дуже багато концертів. Це не тільки поїздки на фронт, не тільки поїздки в АТО, тобто взагалі цих концертів за рік-півтора, які мали благодійну мету – або збір коштів, або виступи просто в госпіталі, або прифронтові міста – десь 100 концертів. Насправді, дуже багато. Скажу, що сама зі сходу України – я з Харкова, і я прекрасна знаю, наскільки на Сході не будувалася Україна як така. Там останній концерт українського виконавця був 15-20 років тому – там не було цієї музики, не було української пісні. Зараз це максимально треба робити, тому що культура – це теж зброя і концерти це те, що дає людині можливість впустити Україну в своє серце, полюбити її". 

До вашої уваги пропонуємо повну версію розмови з Марією Бурмакою:

Попередній матеріал
Верховний суд РФ почав розгляд скарги щодо заборони Меджлісу в анексованому Криму
Наступний матеріал
В Україні виявили 300 нікому невідомих держпідприємств

"Океан Ельзи" дасть безкоштовний концерт у Краматорську

Одеський шпиталь: волонтери влаштували концерт для поранених бійців

Меморіальний концерт: львів'яни влаштували вечір пам'яті бійців, які загинули на Сході

Журналісти "5 каналу" зафільмували грандіозний концерт Джамали у звільненому Краматорську