Якщо згадати першу зустріч – тоді це буде перша "Червона Рута-1989". Едуард Драч тоді вийшов як автор-виконавець власних пісень. А ще він – реконструктор традиційного кобзарсько-лірницького репертуару в супроводі вересаївської кобзи, старосвітської бандури та колісної ліри.
Виконує "запорозькі пісні", козацькі псалми, лицарські пісні, невольничі плачі, богомільні пісні, псалми та канти, духовну та світську середньовічну лірику. І звичайно ж власні твори. Ще за "совітів" долучився до Київського кобзарського цеху (1988).
Хоча за фахом Едуард Драч – лікар. Закінчив медичний інститут в Дніпрі та Київську медичну академію післядипломної освіти. Працював лікарем-невропатологом та лікарем-психіатром.
У 2007-2008 виступав у складі групи "Рутенія" як гітарист і вокаліст (альбом "Неопалима купина"). Учасник усіх "майданів" та усіх фестивалів авторської пісні. Співаючий психіатр – це саме те, що потрібно в нашім ріднім дурдомі.
Отож з Едіком зачаюємо про комплекс "емоційного дурня" на виборах і "постпереможну зрадофілію всепропальщиків"; про героїв та гречкосіїв (чи то гречкоїдів); про козаків-добровольців та євробляшаних хитровиграних тітушковозів на нерозмитнених колесах та безакцизній совісті; про кармічну пісню "...бидло в стойлі, а орел на волі!" та черговий цивілізаційний шанс.
Повну версію програми дивіться на "5 каналі" або наживо на нашому сайті 21 листопада о 23:10.
Дві години без перерви: фоторепортаж з концерту "Піккардійської терції" у Києві на честь 25-річного ювілею