фото Громадське ТБ

"ЗА ЧАЙ.COM": генеральний директор "Мистецького Арсеналу" Олеся Островська-Люта в ефірі "5 каналу"

  • Анонс
Сьогодні о 23:10 на "5 каналі" поговоримо, чому відмовилися від ідеї творення "київського Лувру" і як актуально з "Мистецького Арсеналу" твориться креативний кластер з мистецькими лабораторіями

"Напередодні "Книжкового Арсеналу" запросили почаювати пані директора "Мистецького Арсеналу" – Олесю Островську-Люту. Ще у 2014 році частина мистецької спільноти пропонували її кандидатуру на міністра культури. Вона таки була заступником, а тепер є радником міністра. Випускниця Києво-Могилянки, арт-менеджер та куратор сучасного мистецтва, керівник відділу аналітики pro.mova, була помічником директора (Єжи Онуха) благодійного фонду "Центр сучасного мистецтва" Сороса, керівником проектів та програм благодійного фонду Ріната Ахметова "Розвиток України".

Як актуально з "Мистецького Арсеналу" твориться креативний кластер з мистецькими лабораторіями, чому відмовилися від ідеї творення "київського Лувру", яка вона – нова творча ґенерація, що актуально вібрує у душах покоління революції та війни. А які нові книги на "Книжковому Арсеналі" хоче придбати сама Олеся Островська-Люта? І як співживуть читаючі та не читаючі співгромадяни в одному просторі", – анонсує гостя автор і ведучий програми "За Чай.com" Роман Чайка.

Тож не пропустіть, сьогодні у програмі "ЗА ЧАЙ.COM" чаюватиме арт-менеджер та куратор сучасного мистецтва, керівник відділу аналітики pro.mova та радниця міністра культури Олеся Островська-Люта.

Повну версію програми дивіться на "5 каналі" або наживо на нашому сайті о 23:10 15 травня 2017 року.

Попередній матеріал
Тіллерсон про відносини із Росією: "Перезавантаження неможливе"
Наступний матеріал
"Триває розслідування": Оргкомітет Євробачення гостро відреагував на витівку пранкера під час виступу Джамали
Loading...

"ЗА ЧАЙ.COM": Засновниця "Рагулів" Тетяна Микитенко в ефірі "5 каналу" о 23:10

"ЗА ЧАЙ.COM": Найсексуальніша поліцейська Людмила Мілевич в ефірі "5 каналу" о 23:10

"ЗА ЧАЙ.COM": кінопродюсер, кінодистриб'ютор та кіноексперт Богдан Батрух в ефірі "5 каналу" о 23:10

Історик: Радянські люди та червоноармійці декілька років вивчали політпромови своїх союзників Гітлера-Геббельса

"ЗА ЧАЙ.COM": дослідник історії України періоду Другої світової війни Владислав Гриневич в ефірі "5 каналу" о 23:10

Політичний психолог: Сповідування культу "вєлікой Побєди" деякими нашими громадянами і є самоідентифікація з "русскім міром"