facebook.com/ZaChaicom

"ЗА ЧАЙ.COM": дослідник історії України періоду Другої світової війни Владислав Гриневич в ефірі "5 каналу" о 23:10

  • Анонс
Сьогодні о 23:10 на "5 каналі" поговоримо, чому в час онлайн-інформації багато людей залишаються носіями пропагандистської брехні та вигаданих міфів

"У цей день коли у відкрите протистояння виходять брехня та пам'ять, пропаганда та трагедія – запросили на чай Владислава Гриневича – дослідника етнічної історії, історичної антропології, історії України періоду Другої світової війни. Його наукові праці зокрема: "Історія Другої світової війни у сучасній історіографії та політичній боротьбі", "Реакція українського суспільства на радянсько-німецьке зближення і початок Другої світової війни", "Міт війни і війна мітів ", "Політична історія України ХХ ст.: У 6 т. – Т. 4: Україна у Другій світовій війні (1939–1945)", – анонсує гостя автор і ведучий програми "За Чай.com" Роман Чайка.

Чому в час онлайн-інформації багато людей залишаються носіями пропагандистської брехні та вигаданих міфів, як з покоління в покоління передається історична неправда, чому переможців не судять, якщо ці "переможці" були союзниками агресора та розпочали світовий конфлікт, чому замість історичної правди виник та розвивається "релігійний культ". Історичне чаювання нині о 23:10.

Повну версію програми дивіться на "5 каналі" або наживо на нашому сайті о 23:10 8 травня 2017 року.

Попередній матеріал
У Миколаєві учасники мітингу посварилися через георгіївські хрести "афганців"
Наступний матеріал
В Україні 9 травня затримали 45 осіб, постраждало вісім поліцейських
Loading...

Науковець-історик: Путін хоче купити індульгенцію перед усім світом, щоб РФ не вважали злочинцем

Церемонія вшанування пам'яті загиблих з нагоди 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні - відео

Політичний психолог: Сповідування культу "вєлікой Побєди" деякими нашими громадянами і є самоідентифікація з "русскім міром"

"ЗА ЧАЙ.COM": про Україну, українців і радянщину з політичним психологом Вадимом Васютинським в ефірі "5 каналу" о 23:10

Політичний екcперт про загрозу Третьої світової: війна полягатиме не у заволодінні територіями

Велопробіг із прапорами та квітами: у Запоріжжі вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні