В Києві відбувся концерт ансамблю японських барабанщиків [відео]

  За останні двадцять років вони відбарабанили сім тисяч концертів по всьому світі. Японські барабанщики завітали до Києва і змусили столичний палац Україна завібрувати. Їхній колектив називається "Ямато" - це стара назва Японії.

  Пластикові пляшки, відра, товкачі, сковорідки- українці і самі непогано барабанять. Останнім часом чи не щодня. Для українців барабан спосіб вступити в діалог з владою. Одні грюкають щоб захистити державну мову, інші - так боронять бізнес.

  А це японські барабанщики. Готові довести - гупати і кричати можна ще гучніше. Та вони у Києві виключно заради мистецтва.

  Барабанщик: "Наше шоу - це як землетрус. Або як пришвидшене серцебиття. Ми стукаємо в унісон з серцями українців".

  Українці на японські барабани ідуть впевнено - що вуха позакладає не бояться.

  Маленькі японці біля великих барабанів. Їх привезли аж сорок. І до всіх японці ставляться трепетно. Барабани традиційні і старовинні - деяким уже триста років. І зроблені вони з любов`ю - з коровячої шкіри та кори японських дерев. 

  Барабанщик: "Кожен барабан - це один кусок дерева. Кожен важить десь десять кіло. Але є і здоровило вагою  пятсот кілограмів. Колись барабани заміняли японцям мобільні телефони. Так наші предки обмінювалися сигналами. І барабанили, коли молились".

  Тепер для них це заробіток. З барабанами по світах. Дві сотні концертів щороку у різних куточках планети. Живуть барабанщики всі разом - в одному японському селищі. Репетирують під землею - щоб тамтешніх мешканців не наполохати.

  Барабанщик: "У нас підйом о сьомій ранку, десять кілометрів пробіжки, потім качаємо мязи і з усіх сил бємо палицями просто в повітрі -такий собі бій з тінню. Ну а далі уже товчемо в барабани".        

  Барабанщиця: "Для дівчаток-барабанщиць поблажок нема. Відрощуємо мязи на рівні з хлопцями".

  Та дівчатка-японки не лише барабанять - вносять в гамірне шоу ніжні нотки. Грають на японських гітарах та сопілках.

  Як барабанять українці на вулицях столиці, вони не бачили. Зате встигли розпробувати борщ. І подякували усім за увагу до своїх барабанів.

  Барабанщиця: "Дякую".

  Ольга Петрів та Ігор пльонкін, 5 канал. 

  Попередній матеріал
  Для отримання кредиту від ЄС Ірландії необхідно прийняти бюджет
  Наступний матеріал
  Повінь на хорватському курорті
  Теги:
  Loading...