Для отримання кредиту від ЄС Ірландії необхідно прийняти бюджет

  Ірландський уряд не піде у відставку, поки парламент не затвердить бюджет. Про це заявив прем`єр Брайан Коуен. Якнайшвидшого ухвалення кошторису вимагають Європейський Союз та Міжнародний валютний фонд.
  Без нього Дубліну не дадуть кредит у майже сто мільярдів євро. Гроші ірландській владі потрібні для підтримки економіки, бо країна на межі дефолту. Опозиційні партії вимагають відставки уряду ще до ухвалення бюджету і наполягають на позачергових парламентських виборах. Напередодні організований ними мітинг закінчився сутичками з поліцією. На 27 листопада профспілки призначили ще одну акцію. Вони вимагають в новому бюджеті не збільшувати податки та не скорочувати соціальні виплати. Головний кошторис країни мають внести на розгляд парламенту 7-го грудня.

  Брайан Коуен, прем`єр-міністр Ірландії: "Депутати повинні підтримати антикризові заходи, закладені в новому бюджеті. Цього вимагають надзвичайно сейрозні економічні обставини. Політична та економічна стабільність країни має бути збережена. Тільки після ухвалення бюджету стане можливим проведення позачергових виборів".

  Попередній матеріал
  Операцію з порятунку шахтарів у Новій Зеландії призупинено
  Наступний матеріал
  В Києві відбувся концерт ансамблю японських барабанщиків [відео]
  Теги: