Польща Україна
Польща Україна Фото naftogaz.com

Україна і Польща розглядають проект музейно-культурного співробітництва вартістю €1,7 млн

Кошти можуть бути спрямовані на збереження і популяризацію спільної польської та української культурної спадщини, створення спільного музейного середовища, якісного музейного продукту, поліпшення українсько-польської культурної комунікації

Україна і Польща розглядають проект музейно-культурного співробітництва вартістю €1,7 млн. Проект може бути реалізований у рамках транскордонного культурного співробітництва, повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на прес-службу віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Клімпуш-Цинцадзе.

Зазначено, що, перебуваючи з робочим візитом у Львові, віце-прем'єр зустрілася з головою Львівської обласної ради Олександром Ганущиним, представниками Львівської обласної ради та Львівської обласної державної адміністрації.

Співрозмовники обговорили можливість створення спільного українсько-польського музейного простору в рамках транскордонного культурного співробітництва. Вартість проекту становить €1741593. За підтримки Європи ця сума може бути спрямована на збереження і популяризацію спільної польської та української культурної спадщини, створення спільного музейного середовища, якісного музейного продукту, поліпшить українсько-польську культурну комунікацію.

Відомо, що проект передбачає реставрацію Палацу Корнякта (Королівської Кам'яниці), підготовку і проведення спільних виставкових проектів, тренінги та круглі столи для музейників Львова та Любліна, стажування реставраторів, а також роботу над Стратегією розвитку співпраці між музеями Львова та Любліна.

Наголошується, що ці заходи розглядають як частину програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна на 2014–2020 роки. Загальна сума програми становить €201,39 млн, з яких €183 млн – кошти ЄС, які можуть бути спрямовані на підтримку проектів.

International Airshow-2017 у Польщі: вищий пілотаж від еліти української авіації – велика фотогалерея

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
22 українські в/ч переходять на систему харчування за стандартами НАТО - Міноборони
Наступний матеріал
Держсекретар США хоче скоротити кількість спецпосланців Держдепу

Мацеревич: Україна бере на себе основний тягар захисту Європи від "варварської навали"

Україна і Ізраїль починають переговори про скасування роумінгу – Клімкін

Військові ЗСУ вирушили до Польщі для участі в параді

"Недружній крок" – у МЗС України відреагували на новий дизайн паспорту Польщі

Одна з найбільших польських авіакомпаній запускає рейс зі Львова

НБУ ввів в обіг монету, присвячену запуску першого супутника Землі – фото